reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
O a moge poprosic o przepis? Bo mi nigdy nie wychodzi pizza ;)

Mam w domu, w książce thermomixa, bo oczywiście w nim robię :rolleyes2: Ale kiedyś robiłam ręcznie i tez wychodziła. Zrobię fotkę w książce i ci wstawię, po prostu możesz zrobić ręcznie ;)


A u nas z małą znowu oko ropiejace od rana. Skoczylam do pediatry i udalo sie jej wejsc z małą do okulisty i przepisala nam jakies inne krople niz ostatnio, bo to za czesto nawraca. Mam nadzieje, ze po tym jej przejdzie na dobre. I oczywiscie mam lament w domu, bo ona ma w sobote przedstawienie na festynie przedszkolnym i nie mogla darowac, ze nie poszla dzisiaj ;) ale do soboty jeszcze troche, a juz po 2 kropieniach widze, ze ropa jej juz nie wychodzi, wiec mysle, ze na festyn pojdziemy :)

Biedna Mała :( Dobrze, że masz krople i działają :) To mój czeka na przedstawienie z okazji Dnia Mamy w przedszkolu, nie wiem co by było jakby teraz zachorował...Ryk do kosmosu :o


Ja dziś po szybkiej wizycie, wszystko Ok i dostałam hydroksyzyne na spanie. Trochę mi smutno ze będę ja brać ale nie daje już rady. Dziś od północy do 5 rano nie spałam, codziennie leżę na kanapie odsypiam 2-3 h co to za życie... trochę zobojętniała na wszystko wiec mam nadzieje ze jak odpocznę trochę to wróci radość z ciąży.

Jak trzeba to trzeba, musisz się w końcu wyspać! To przecież niezdrowe dla organizmu było...Więc nie miej żadnych wyrzutów sumienia :tak:

Ja dzisiaj zrobiłam zupkę z dyni omnomnom :) A na drugie ziemniaczki z jajkiem sadzonym.

Powiem Wam, że u mnie ze snem też dziwnie, godzinę szukam pozycji, ostatecznie obiorę jakąś dziwną pozycję i jakoś usunę. Mąż wstaje około 4-5 do pracy to wtedy 2h nie mogę spać. I potem znowu śpię do 9 [emoji14] W dzień staram się nie spać, bo pewnie dopiero wtedy byłaby masakra.

O. Ostatnio uszyłam kocyk do wózka, z podwójnej warstwy grubej bawełny. Na razie nie jest rozprasowany, ale się pochwalę:)

Zobacz załącznik 859661

Zupka z dyni pyszna! Taką zupkę krem bym wcisnęła! :tak:

Ja chodzę spać najwcześniej przed 23, wstaję po 6 do pracy i powiem wam, że ze spaniem nie mam żadnego problemu..Śpię jak zabita i nie mam ochoty rano wstawać :sorry: Jak Młody mnie woła w nocy, bo zły sen czy po prostu mam przyjść i przytulić, to minie chwila zanim się zorientuję gdzie jestem i co robię :D I czasami zaliczę jakąś ścianę po drodze :laugh2:
 
Dziewczyny dzisiaj czuje sie fatalnie. Jest mi nie dobrze, boli mnie glowa i jestem jakby taka na kacu. Ostatnio juz w miare dobrze sie czulam. Kurcze to 15 tydź. I powinny juz mijac te zle samopoczucia..

Ja jutro zaczynam 15 tydzień. Dopóki byłam na luteinie to było mi strasznie niedobrze, bo ta tabletka pod język jest okropna. Ale tak ogólnie nadal dobrze znoszę ciążę. Za to żeby nie było tak różowo to mam problemy z kręgosłupem, w poniedziałek idę do ortopedy.
 
Wiecie co? Od jakiegoś czasu miałam wrażenie że czuję maluszka ale nie codziennie i nie byłam pewna. Za to przed chwilą kichnelam dwa razy tak że aż brzuch napielam i chyba obudziłam tym dziecinke bo tak mi się zaczęła kotlowac że już nie mam wątpliwości. Cuuuudne uczucie :-D

A co do jedzenia wczoraj naszło mnie na rosolek i nagotowalam tyle że mam jeszcze na dzisiaj. I później poprawie jeszcze plackami bo znowu cukinia kupiłam hehe
Nie chce za wcześnie chwalić ale chyba mi się żołądek uspokoił :)

Super, że już czujesz ruchy:) Ja od jakiegoś czasu też, ale jeszcze mocno nieregularnie...Poza tym chyba będzie większy leniuszek od brata, który od małego dał mi popalić. I dobrze, teraz liczę na grzeczne, spokojne dziecko :D A rosołek tez bym zjadła, smaka mi narobiłaś...wyślij pocztą! :laugh2:
 
Mi niestety bardzo smakuje :sorry: Właściwie kebab to jedno z nielicznych mięs, które "wchodziło" mi w I trymestrze, ale i tak ograniczałam bardzo, bo nie ma to jak mięso własnej roboty, a nie gdzieś przyrządzone i zrobione niewiadomo jak...Czasami można, no ale wiadomo.... :-p
A pizza tylko własnej roboty i taką sobie robię przynajmniej raz na dwa tygodnie ;) Pyszna!

Dasz przepis na dobra pizze ?
 
Super, że już czujesz ruchy:) Ja od jakiegoś czasu też, ale jeszcze mocno nieregularnie...Poza tym chyba będzie większy leniuszek od brata, który od małego dał mi popalić. I dobrze, teraz liczę na grzeczne, spokojne dziecko :D A rosołek tez bym zjadła, smaka mi narobiłaś...wyślij pocztą! :laugh2:

Ja tez mam cały gar rosołu od mamy na dzisiaj. I mięsko z kaszą i kiszonymi ogorkami[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

A propos ruchów, oczywiście nic jeszcze nie czuje. na prenatalnych dzidzia chyba spała bo była strasznie leniwa. Trochę się tym martwiłam (wiadomo) ale wczoraj na usg już ostro ćwiczyła i machała nóżkami i rączkami.
 
Ja pizzę robię zawsze z przepisu z bloga zajadam.pl :) nawet niezła, ale jak ktoś ma coś sprawdzonego to wrzucajcie, bo chętnie wypróbuje coś innego;)
 
@Dita_333 kurierem podeślę haha ale przyznam że tak mi się chciało wczoraj ze z rozpędu jęzor poparzylam :baffled:

A występy u nas jutro w przedszkolu :)
Dzisiaj jeszcze śmigam wieczorem do Tesco to może młodej jakieś sandałki kupię a wcześniej byłam na spacerku pooglądać małe rzeczy w smyku :D ale nic nie kupuje jeszcze. Nie ciśnie mnie na zakupy ;)
 
reklama
Co do spania to śpicie tylko na lewym boku tak jak jest zalecane? Mi jest ciężko spać w jednej pozycji, bez przewracania się z boku na bok.
 
Do góry