reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A co to za badanie?? Jakie ma oznaczenie na wynikach?? Ja przy grupie krwi mam takie coś, ale czy to jest to??
Tak, jest ok 👍
Też miałam zlecony mam RH+ i odczyn wyszedł dodatni, musiałam jeszcze raz pobrać krew żeby określić jakie to są przeciwciała i słono dopłacić za te drugie badanie. Czekam na wynik
Byłam wczoraj na badaniach i też mnie Pani uprzedziła, że w razie wykrycia trzeba zrobić drugie badanie za 260 zł 🙄
Dziewczyny, a czy to prawda, że po cesarce występują problemy z laktacją? Miała któraś z Was takie doświadczenia? To ryzyko jest faktycznie istotnie większe?
Do tej pory miałam dwie cesarki i przy żadnej problemu z laktacją.
JA zawsze na ramieniu zawieszalam pieluche i zanim mały załapał to byłam zasłonięte.
Ja tak samo 😁 cienka pieluszka i żaden problem. Ja karmiłam dzieciaki jak tylko potrzebowały, czy w restauracji, czy w parku itd., nawet na środku rynku w Krakowie. Nigdy nie spotkałam się z jakimiś niemiłymi reakcjami 😊
 
reklama
Donoszę iż te legginsy z lidla bardzo fajne 😍 bardzo fajny materiał, trochę grubszy i nie ma się uczucia ze się jest w samych rajtkach 😄 w pl też są 😊
 
Witam wszystkich w sobotni poranek [emoji16] ja dopiero po śniadanku, za chwilę też za sprzątanie się zabieram, niestety mnie nie odpręża, jestem zdania zrobić co trzeba i odpoczywać. [emoji6]
Na obiadek pizza domowa, w końcu udało nam sie dostać drożdże.
Zapasy lodów muszę dzisiaj zrobić znowu.
A co do tych truskawek, gdzie kupujecie? Jeszcze chyba za wcześnie na te nasze truskawki? Kocham truskawki [emoji16][emoji16]
 
Donoszę iż te legginsy z lidla bardzo fajne [emoji7] bardzo fajny materiał, trochę grubszy i nie ma się uczucia ze się jest w samych rajtkach [emoji1] w pl też są [emoji4]
A jaki rozmiar nosisz normalnie i jaki zamówiłaś? Bo tam jest zawyżona rozmiarowkela chyba i się właśnie zastanawiam jaki zamówić.
 
Ja nigdy nie karmiłam przy widowni. Tez sie strasznie wstydziłam[emoji849]
Ja myślę że przy widowni też będzie to dla mnie krępujące i będę się kryć gdzies w innym pomieszczeniu a w miejscu publicznym chyba się nie odwaze
Ja dziś robię tort na uro męża z truskawkami[emoji23] jaram się na truskawki [emoji16]

Kciuki za test[emoji123]
Pochwal się później jak Ci wyszedł ☺
Witam wszystkich w sobotni poranek [emoji16] ja dopiero po śniadanku, za chwilę też za sprzątanie się zabieram, niestety mnie nie odpręża, jestem zdania zrobić co trzeba i odpoczywać. [emoji6]
Na obiadek pizza domowa, w końcu udało nam sie dostać drożdże.
Zapasy lodów muszę dzisiaj zrobić znowu.
A co do tych truskawek, gdzie kupujecie? Jeszcze chyba za wcześnie na te nasze truskawki? Kocham truskawki [emoji16][emoji16]
Też nie lubię sprzątać ale trzeba wkoncu sweterki z szafy pochować i wyciągnąć letnie ciuchy no i lżejsze kurtki
Mam nadzieję że ochota mi przyjdzie w trakcie bo nie czuje chęci 😂
 
A jaki rozmiar nosisz normalnie i jaki zamówiłaś? Bo tam jest zawyżona rozmiarowkela chyba i się właśnie zastanawiam jaki zamówić.
Wiesz co, nie mam kurcze porównania jeśli chodzi o pl/niem. Ale ta niemiecka jest zaniżona, tutejsze S 36/38 to polskie M, nawet jest napisane ze ta S-ka to FR/ES/IT/PT M 38/40. Niem S-ki mam inne leginsy lidlowe ale ich nie polecam za bardzo i mi są za duże, będą może dobre jak trochę przybiorę później
Te wzięłam Niem XS 32/34 ale gdzie indziej to 34/36...
Ja normalnie noszę 34/36 i one mi pasują teraz jak ulał, nic nie wisi a tego nie lubię, ale i nie ciśnie 😊😊 wstawiam zdjęcie choć nie wiem czy coś pomoże, w pl lidlu zawsze brałam XS zwykle leginsy ale chyba były ciut mniejsze tam
 

Załączniki

  • IMAG3634.jpg
    IMAG3634.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
reklama
Donoszę iż te legginsy z lidla bardzo fajne [emoji7] bardzo fajny materiał, trochę grubszy i nie ma się uczucia ze się jest w samych rajtkach [emoji1] w pl też są [emoji4]
A jak rozmiarowka :)?
Bo lidl ma chyba zwykle zawyżona :/
 
Do góry