reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Super że na tak długo dostałaś może teraz uda się te zaburzenia zapisać i postawić finalne rozpoznanie. Wiem że zabrzmi to źle ale w sumie dla Ciebie to dobrze żeby teraz właśnie się to zadzialo. Ale spanie w tym to pewnie udreka.
Ja wstałam połamana. Od wczoraj mam holtera na 20 dni i całą noc uważałam na te kabelki.
 
reklama
Dziękuję staram się nastawić i myśleć pozytywnie ale jednak cały czas przychodzą różne niepokojące myśli.
Najpierw miałam plamienia a teraz od 3 dni mam ból brzucha ale tylko po lewej stronie taki klujaco ciągnący raz mniejszy a raz całkiem duzy. Nie wiem czy to jest spowodowane rosnącą macica czy to jelito.
Ja miałam taki ból zlokalizowany w okolicach talerza biodrowego po lewej stronie. Też myślałam, że coś nie tak, moja gin po badaniu powiedziała, że mam pospinane mięśnie na maxa i wczoraj poszłam do fizjoterapeuty (ehh... kolejne 150 zł...) Ale jak powiedziałam, że mnie tam boli to stwierdził, że to przyczep mieśnia. Kilkanaście uciśnieć, gdzie na przemian bolało i łaskotało i przyszła mega ulga :) A bolało wcześniej tak, że bałam się kichnąć :p
 
Oo to dobrze wiedzieć że to może być coś takiego bo już momentami to serio się tym denerwuje. Teraz nie boli ale nigdy nie wiem co będzie za chwilę.
Ja miałam taki ból zlokalizowany w okolicach talerza biodrowego po lewej stronie. Też myślałam, że coś nie tak, moja gin po badaniu powiedziała, że mam pospinane mięśnie na maxa i wczoraj poszłam do fizjoterapeuty (ehh... kolejne 150 zł...) Ale jak powiedziałam, że mnie tam boli to stwierdził, że to przyczep mieśnia. Kilkanaście uciśnieć, gdzie na przemian bolało i łaskotało i przyszła mega ulga :) A bolało wcześniej tak, że bałam się kichnąć :p
 
Super że na tak długo dostałaś może teraz uda się te zaburzenia zapisać i postawić finalne rozpoznanie. Wiem że zabrzmi to źle ale w sumie dla Ciebie to dobrze żeby teraz właśnie się to zadzialo. Ale spanie w tym to pewnie udreka.
Niestety nie "dostałam". Załatwiłam to we własnym zakresie za jedyne 1100zł. I wierzę że zarejestruje to co się dzieje z moim sercem, bo ostatnio za często to się dzieje.
 
Dziękuję staram się nastawić i myśleć pozytywnie ale jednak cały czas przychodzą różne niepokojące myśli.
Najpierw miałam plamienia a teraz od 3 dni mam ból brzucha ale tylko po lewej stronie taki klujaco ciągnący raz mniejszy a raz całkiem duzy. Nie wiem czy to jest spowodowane rosnącą macica czy to jelito.
mnie lekarka mówiła, że ucisk to rozciągająca się macica a kłucia po obu stronach z powodu zawiązywania się czegoś, nie pamiętam 🤪
 
Cześć dziewczyny. Jak się czujecie przy tej pogodzie? Ja mam dziś mega niskie ciśnienie, kiepsko się czuje. Czeka mnie wyprawa z dziećmi po buty i nie wiem jak to ogarnę. Jakoś trzeba będzie.
 
Cześć dziewczyny. Jak się czujecie przy tej pogodzie? Ja mam dziś mega niskie ciśnienie, kiepsko się czuje. Czeka mnie wyprawa z dziećmi po buty i nie wiem jak to ogarnę. Jakoś trzeba będzie.
Ja narazie dobrze. Lenia mam ale to żadna nowość [emoji849] nawet dzisiaj pospałam do 5[emoji6] mam ochotę na dłuuuugi spacer po lesie z piesami a w ogóle to marzy mi się wyjazd w góry chociaż na jeden dzień...
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jak się czujecie przy tej pogodzie? Ja mam dziś mega niskie ciśnienie, kiepsko się czuje. Czeka mnie wyprawa z dziećmi po buty i nie wiem jak to ogarnę. Jakoś trzeba będzie.
Cześć. U mnie parno i duszno, rozpływam się. Poleciałam na 8 na pobranie krwi i okazało się że dzisiaj nie pobierają 😒. Może i lepiej bo miałam zrobić krzywą cukrową, ale moim zdaniem za szybko lekarz mnie na nią wysłał. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo po drodze kupiłam piękne truskawki 😊. Życzę poprawy samopoczucia 🙂 i powodzenia na zakupach.
 
Do góry