reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Prawie 1 kg. Teraz właśnie leżę a brzuch rusza się jak by w środku wąż siedział nie dziecko.
Znam te nerwy aż za dobrze. Ja tylko te tygodnie liczę byle dalej byle do 37 tyg. Ale dłuży mi się bardzo. Nie jest to taka radosna super spokojna ciąża.
Mój tez szaleje jak siądę najlepiej tak właściwie na pół leżąco , czasem aż taki dyskomfort czuje jak macha nogami w dole brzucha , ty pisalas ze mały tez siedzi od 4 tyg ? U mnie na każdym usg wiec podejrzewam ze poza usg tez
 
reklama
Na pewno we wtorek malutka siedziala pupa do dołu czyli na pęcherzu i szyjce. I to by się zgadzało z tym co ja czuje jak się tam zaczyna kręcić to mnie podbrzusze zaczyna boleć. Ale w ogóle dużo się rusza.
Mój tez szaleje jak siądę najlepiej tak właściwie na pół leżąco , czasem aż taki dyskomfort czuje jak macha nogami w dole brzucha , ty pisalas ze mały tez siedzi od 4 tyg ? U mnie na każdym usg wiec podejrzewam ze poza usg tez
 
Tak tak mój pęcherz tez cierpi nawet lekarz mówił , ze pewnie daje się we znaki jak młody kopnie 😌 jak się nie obróci to cc ? Lekarz coś mówił ?
 
Na razie o rozwiązaniu jeszcze nie rozmawiałam myślę że jak tak się kręci i skacze to się obruci. Ja bym wolała rodzić siłami natury ( oczywiacie jesli bedzie dobrze ustawiony dzidziuś) Pierwsze też było rodzone dołem i ja po tym czułam się dobrze szybko byłam na chodzie. A cięcie to jednak operacja, przeciety brzuch i dłuższy powrót do formy.
Tak tak mój pęcherz tez cierpi nawet lekarz mówił , ze pewnie daje się we znaki jak młody kopnie [emoji18] jak się nie obróci to cc ? Lekarz coś mówił ?
 
A ciśnienie masz wyższe ? Albo białko związane z ciśnieniem albo po prostu jakaś Infekcja układu moczowego , ja nie jestem pewna ale chyba w pierwszej ciąży miałam trochę białka , tylko niestety kartę ciąży wyprałam z torba 😆😳
Ciśnienie miałam lekko podwyższone na początku ciąży, ale mam nadzieje ze to z wrażenia. Teraz mam w normie. Zobacze na wizycie co mi powie.
 
Na razie o rozwiązaniu jeszcze nie rozmawiałam myślę że jak tak się kręci i skacze to się obruci. Ja bym wolała rodzić siłami natury ( oczywiacie jesli bedzie dobrze ustawiony dzidziuś) Pierwsze też było rodzone dołem i ja po tym czułam się dobrze szybko byłam na chodzie. A cięcie to jednak operacja, przeciety brzuch i dłuższy powrót do formy.
No ja jestem po cc i powiem szczerze tragicznie się czułam 😌 Ahh ani wspominać nie chce 🤦‍♀️
 
Ja rodzilam może długo ale za to zaraz po już mogłam wstać i wszystko sama robić. Teraz też bym tak wolała. No ale zobaczymy co będzie. Póki co czekam na kolejne tygodnie. Oby do końca
No ja jestem po cc i powiem szczerze tragicznie się czułam [emoji18] Ahh ani wspominać nie chce [emoji2356]
 
Cześć dziewczyny....to znowu ja, bardzo wam dziękuję za wsparcie, które uzyskałam pod poprzednim wpisem. Niestety sytuacja z moim mężem staje się coraz gorsza :(, zaczynam sie denerwować do tego stopnia że dostaje skurczy i plamień. Cały czas słyszę przytyk o pieniądze boję się cokolwiek kupić dziecku , o sobie już nie wspomne ... non stop slysze , ze nie miescimy sie w budzecie mimo , iz ja sprzedalam swoje ukochane mieszkanie aby splacic kredyt na mieszkaniu , ktore moj maz kupil jako kawaler. czuje się jak gorszy Sort kobiety, nie czuje ani oparcia ani bezpieczeństwa....zaczęłam powoli wpadać w stany depresyjne i żałować że zaszła w ciaze. Nie potrafię już rozmawiać z mężem, zrobiłam mu przelew na jego konto 10 tyś aby dał mi już święty spokój i zajął się swoimi sprawami, a ja bym mogła w spokoju kupić sobie np porządny laktator i ubranka dla maluszka. To wszystko jest tak chore że aż przykre.
 
reklama
Dziewczyny czy śladowe ilości białka w moczu sa w normie w ciąży?
Mi lekarz nic nie mówił na śladowe ilości....Białko w moczu w ciąży występuje aż u 70% kobiet. Fizjologią są jednak śladowe jego ilości. Natomiast wyższe wartości białka w moczu w ciąży, w powiązaniu z takimi objawami jak wysokie ciśnienie czy obrzęki, mogą świadczyć o poważnym powikłaniu ciążowym.
 
Do góry