reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Na spokojnie 7 tydzień to już będzie widać. U mnie 5+4 pusty pęcherzyk, a wczoraj 7+2 całe 1.59cm człowieka 😊 5 tygodni to bardzo wcześnie na USG, jakość sprzętu też dużo robi na tak wczesnym etapie.
Daj sobie czas. Ja byłam na pierwszej wizycie 5+0 i nie było totalnie nic widać. Teraz byłam 7+1 i był już zarodek i serduszko. Będzie dobrze, zobaczysz ❤️


Dziękuję Dziewczyny 🥰🥰☺️☺️ do 9 kwietnia osiwieje 🙊🙈
 
U mnie wyszło tak, ze wie o ciąży już najbliższa rodzina z mojej strony i przy okazji dzieci się dowiedziały.
Myślałam, ze do córki co ma 7 lat gorzej dojdzie ta informacja, bo rodzeństwa mieć nie chciała, a tak się cieszy teraz😃
Codziennie przychodzi, interesuje jak ja się czuje, jak dzidzia się rozwija.
Syn widzę, ze nie do końca jeszcze rozumie, ale przyjdzie to z czasem.

Wstałam z drzemki niedawno, to nasiliły mi się mdłości, ze zaraz chyba położę się spać, bo nie chce tak cierpieć. 🙈
 
reklama
Do góry