reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasiad wielkie gratulacje dla Ciebie i Oliwki !!! :rofl: Super ze juz jestescie razem i tulisz mala w ramionach.
 
reklama
Gratulacje kasiad dla Ciebie i dla Oliwki!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-).No to sie zaczelo!!!
 
GRATULACJE dla pierwszej lutowej mamusi.
Tak sobie was podglądałam od jakiegos czasu aby zobaczyc jak te terminy maja sie do porodów i powiem, ze byłam zdziwiona jeszcze w środę, ze u was tak spokojnie bo u styczniówek na tydzien przed koncem grudnia to juz goraco było,. a tu proszę taka niespodzianka.
Teraz to juz chyba bedzie szło całkiem sprawnie :-) .
Zyczę Wam spokojnych i bezstresowych porodów, jak juz Wy wszystkie urodzicie to nam kwietniówką zostanie jeszcze miesiąc :laugh2: :szok:
 
KASIAD PRZEOGROMNE GRATULACJE !!!!!ODPOCZYWAJ Z CORECZKA OLIWKA I SZYBKO DO NAS WRACAJ!!!!!!

tez placze ze wzruszenia....
dziewczyny, musimy jeszcze zrobic watek gdzie opisywac bedziemy porody, jak pozwolicie zrobie to zaraz....
 
No własnie, ja tez nie miałam do nikogo telefonu. Spisałam sobie Twój Joasiek :-)
Ja myśle, że trzeba jeszcze tylko otworzyc wątek z samymi zdjęciami dzieciaczków naszych i z opisem porodów naszych. A ten niech zostanie.
 
KASIAD WSZYSTKIEGO NAJ,NAJLEPSZEGO Z NARODZIN CORECZKI.MA PIEKNE IMIE.GRATULACJE!!!!!!!!!:-):-):-)
 
Wystarczy, że nie było mnie dwa dni, a tu taka niespodzianka!!! GRATULACJE !!! :tak::tak::tak:
Przyznam, że nie wiem co napisać :confused::confused::confused:
Chyba dzięki Tobie Kasiad uświadomiłam sobie, że to już tuż tuż :baffled:
Dzisiaj miałam kiepski dzień, od rana płaczę i cieszę się na zmianę, dawno nie miałam takiej huśtawki nastrojów, to chyba wynika z rozdrażnienia, że to tak długo trwa, a tu proszę NIESPODZIANKA !!!
Tak więc: BUZIAKI DLA PIERWSZEJ LUTOWEJ MAMY I OLIWKI !!!
 
Ogromne Gratulacje dla pierwszej lutowej mamusi i jej kruszynki.
Wrześniówka 2006
 
Chcialam oglosic ze 26 stycznia urodzila sie moja kruszynka
 
reklama
irtasia OGROMNE GRATULACJE KOCHANA i uściski dla Ciebie i maleństwa!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
No toś nas pięknie zaskoczyła!!! :tak: :-D :-D

A tak się właśnie od paru dni zastanawiałam co się z Tobą dzieje bo nic się nie odzywałaś :confused: Jak tylko dasz radę, to napisz więcej szczegółów -
jakie imię ma Wasze dzieciątko?
ile waży?
ile ma cm?
jaki miałaś poród...?
susumali założyła do tego specjalny wątek, czekamy w nim na relację z Twojego porodu :tak:
A ja w pierwszym poście w tym wątku uzupełnię dane jak tylko napiszesz nam coś więcej :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry