reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja tylko daje propozycje ale decyzja nalezy do wszystkich a tak jak jest tez jest dobrze tylko ze ty bedziesz uwiazana (musiala dopisywac )
ale przeciez i tak mamy Twoj numer telefonu wiec i tak Ciebie bedziemy bombardowac nowinkami o narodzinach!!!!!!!!!!!!!!
Czy nie mam racji?
Wiec i tak wypada na ciebie JOASIEK!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
No tak wypadło akurat.. równie dobrze sms mógł przyjść do Tyci albo lil kate do których też mamy nr telefonu i byłby dokładnie ten sam dylemat :tak:
Lista będzie tworzona przez zaledwie około półtora miesiąca... ja zniknę tylko na chwilkę jak sama pójdę się rozdwajać :happy: A dopisywać to żaden problem.. BB staje się już moim nałogiem hehe, więc i tak tu wchodzę codzień, i tak :tak:
A przynajmniej nie trzeba będzie między wieloma wątkami skakać i będzie wszsytko w jednym miejscu :happy:
 
Ogromne gratulacje dla Kasi i jej córeczki!!!

co do listy, jak dla mnie jest ok :-)

ale własnie zdałam sobie sprawę z tego, że nie mam do nikogo numeru telefonu :baffled:
 
Wiśnia: ZAJRZYJ TUTAJ
Ale widzę że tylko mój nr tam jeszcze został... to niech jeszcze powisi dzień-dwa ale potem jednak też go ocenzuruję, więc spisywać jak któras jeszcze nie ma a chce mieć ;-) A do Tyci i lil kate po numerki na priva pisać :tak:
 
reklama
:-) GRATULACJE Kasiad i duzo zdrowka dla Twojej Kruszynki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry