reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej Kobitki Wrocilam i chce sie pochwalic ze nie Sama bo z Malenstwem:tak: 07.02.2007 :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

Gratulacje dla wszystkich mamus, ktore rozdwoily sie podczas mojej nieobecnosci
serdeczne gratulacje od styczniówki!!!!!
nie zapominaj, ze stycdzniówki tez czekają na relacje z porodu:-D ! na razie szybko dochodź do formy i wracaj na BB:tak:
 
Joasiek, mam do Ciebie prośbę. Mi to właściwie nie specjalnie przeszkadza, ale moja cała rodzina orzekła, że na początku wątku wszystkie dzieciaczki są umyte, a tylko nasza Oliwka w maziach płodowych i przez to nie widac jej buźki. Jesli nie sprawi Ci to kłopotu, to wymień to zdjęcie na inne z Galerii Zdjęc Naszych Pociech ze str. 1 (to w większym zbliżeniu) :happy:
 
a wogóle, to dołączam serdeczne gratulki dla rozdwojonych lutóweczek - niech wam się dzieciaczki zdrowo chowają!
 
Kasiad: nie ma najmniejszego problemu, już to zrobiłam :tak: Nie jestem tylko pewna, czy wstawiłam to zdjęcie o którym myślałaś?
 
Gratulacje dla Ciebie Mysia i dla Twojego Walentynkowego synka!!!

Joasiek, dzięki, o to mi właśnie chodziło :tak:
 
reklama
katarzynak: Śliczna córeczka :tak:

Dziewczyny, dziś w nocy Wiśnia urodziła swoje dzieciątko :-) :-) :-)

"Jest Patka! Urodziła się o 01:35 waży 4015g i ma 52cm. W pierwszej minucie dostała 9 punktów, potem już dycha! Poród ekspresowy siłami natury... Mała kluska jest strasznym głodomorem i ma zdecydowanie za dobrze rozwinięte płuca ;-)"

WIELKIE GRATULACJE dla szczęśliwej mamusi!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry