reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Wstępnie na ślepo, a potem przed dużym lustrem w sypialni :D I oczywiście przeklinam przy tym niemiłosiernie, bo zawsze się gdzieś zatnę 😂 Położna polecała krem do golenia, ale jakoś nie mam do nich przekonania i raczej nie depilują zbyt dokładnie.
Na ślepo totalnie :D i też jakoś bardzo się nie przykładam, bo potem strasznie mnie ciągnie, macica twardnieje i mam skurcze. Zresztą ja urodziłam syna przedwcześnie właśnie trochę z własnej głupoty. Poszłam się ogolić i tak się gimnastykowalam przy tym że w nocy w tym dniu zaczęłam rodzić.
 
reklama
Ja sobie zwilzam woda morska , ale taki chyba urok ciąży. Coś w tym jest że dziewczynki bardziej wyciskają z mamy soki :D z synem nie było mi nic! A tu bym mogła listę dolegliwości sporządzić :D
U nas tez dziewczynka i ciążowych dolegliwosci możnaby stworzyć listę tak jak mówisz. Gdzie znajoma ma chłopaka i w sumie ciaze mowi ze znosi luks. A my walczymy z różnymi dolegliwościami w sumie od 8 tygodnia naszej przygody ;P
 
U nas tez dziewczynka i ciążowych dolegliwosci możnaby stworzyć listę tak jak mówisz. Gdzie znajoma ma chłopaka i w sumie ciaze mowi ze znosi luks. A my walczymy z różnymi dolegliwościami w sumie od 8 tygodnia naszej przygody ;P
No to ja mam to samo! Z chłopcem nic zero! A przy corci wachlarz atrakcji : zgagi, skurcze, syndrom gorących stop, wymioty, przeziębienia, zatoki, infekcje moczowe, krew w nosie, duszności , zaparcia... I więcej kilo na plusie :D
 
Dziewczyny prywatne pytanie zadam:) kto chce niech odpowie😂 uprawiacie jeszcze seks?? 😂😁Mi sie tak nie chce 😂gdyby mi meza żal nie było to bym tego nie robiła 😂😂😂za to jak w 1trymestrze nie mogłam bo krwawilam i bralam luteinę to wtedy mi sie tak chciało że ohohoho😂😂
Mi narzeczonego szkoda, ale wcześniej a to globulki, a to infekcja a teraz nie chce, bo już coraz bliżej jest porodu i obawiam się po prostu 😏
 
U nas tez dziewczynka i ciążowych dolegliwosci możnaby stworzyć listę tak jak mówisz. Gdzie znajoma ma chłopaka i w sumie ciaze mowi ze znosi luks. A my walczymy z różnymi dolegliwościami w sumie od 8 tygodnia naszej przygody ;P
Ja z dziewczynką zero dolegliwości 😁 puchnięcie rąk i nóg to norma raczej :)
 
Ja z dziewczynką zero dolegliwości 😁 puchnięcie rąk i nóg to norma raczej :)
Zazdroszczę!;D mi wszyscy mówili że to taki puekny czas itp. A ja od początku jak zdechla. Mdlosci, wymioty całodniowe, anemia, teraz zgaga, małopłytkowość, zatoki właśnie, zatkany nos, krwotoki, skopane zebra. ;P do pięknego stanu tu daleko ale staram się cieszyć ze mala ruchliwa i ze wszystko z nią ok. Juz bliżej jak dalej ;P
 
Mam to samo od tygodnia. W nocy ciagle zawalony nos jakieś skrzepy krwi i krew na papierze jak smarcze. Ciagle posmak metalu w buzi od tego. Dzis robiłam morfologia to strasznie poleciały mi płytki krwi. I oczywiście hematokryt i hemoglobina poniżej.
U mnie tez co jakis czas krew mi leci z nosa, rzadko sie zdarza ale jednak...
 
reklama
Zazdroszczę!;D mi wszyscy mówili że to taki puekny czas itp. A ja od początku jak zdechla. Mdlosci, wymioty całodniowe, anemia, teraz zgaga, małopłytkowość, zatoki właśnie, zatkany nos, krwotoki, skopane zebra. ;P do pięknego stanu tu daleko ale staram się cieszyć ze mala ruchliwa i ze wszystko z nią ok. Juz bliżej jak dalej ;P
Moja pyrga się nóżkami przy żebrach, ale nie kopie, że boli 🤣 współczuję 😉
 
Do góry