reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja byłam dzisiaj w aptece i była 9:50 i stoję ledwo, bo już mi duszno a przede mną jedna pani na bank 60+, druga przy okienku też seniorka 60 + a przy drugim okienku pan dość młody. I stoję tak w sumie stoję, obsłużyła Pani tamtego Pana i mówi, to zapraszam teraz panią ciężarna a ta babka przede mną poszła do okienka a ta mówi, że tamtą panią bym prosiła a ona "ja też operacje miałam" a ja tylko się zaśmiałam 🤣
I to jest to o czym pisałam, nawet jak się sama nie pchasz, tylko Cię wołają, to zawsze znajdzie się jakiś moher co ma gorzej, a jakbyś tak czekała tam jeszcze 10 minut to by Cię opierdzieliła, że w godziny seniora przyszłaś 😂
 
reklama
Mam wrażenie że juz kazda ma dość tej końcówki ciazy ;p wszystkie niewyspane, przemeczone i czekają niecierpliwie na rozwiązanie;D a te ostatnie tygodnie to trwają i trwają!;D najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy ten dzień nadejdzie. Jedne maja objawy i sie kompletnie nic nie dzieje, a drugie bez żadnych objawów i nagle się okazuje ze to juz ;D ah ta natura...
Dziewczyny lykacie jeszcze magnez ?
 
Mam wrażenie że juz kazda ma dość tej końcówki ciazy ;p wszystkie niewyspane, przemeczone i czekają niecierpliwie na rozwiązanie;D a te ostatnie tygodnie to trwają i trwają!;D najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy ten dzień nadejdzie. Jedne maja objawy i sie kompletnie nic nie dzieje, a drugie bez żadnych objawów i nagle się okazuje ze to juz ;D ah ta natura...
Dziewczyny lykacie jeszcze magnez ?
Ja w sumie nie mam dość. Owszem, problemy ze spaniem są irytujące, ale chcę się jeszcze nacieszyć maluchem w brzuchu ;)

Co do magnezu: ja dopiero z tydzień temu zaczęłam łykać, bo miałam drgania dolnej powieki. Tak to wcześniej nie brałam
 
No mi Panowie koszyk podnoszą 😂 kobiety szybko zapominają ze same kiedys byly w takim stanie 😂 ja to mam w nosie bo mam zdrowie ale jakbym zle sie czula to bym sie nie cackala
Ja też dopóki się dobrze czuję, jestem "grzeczna", ale jak już coś by się działo, że nie mogłabym wystać, to nie patrzyłabym na nikogo. Raz w laboratorium sama poszłam na początek kolejki przed jakąś starszą panią, poinformowałam ją, że będę przed nią, to tylko spojrzała i nic nie powiedziała, ale było czuć, że nie jest zadowolona 😂
 
Ja też dopóki się dobrze czuję, jestem "grzeczna", ale jak już coś by się działo, że nie mogłabym wystać, to nie patrzyłabym na nikogo. Raz w laboratorium sama poszłam na początek kolejki przed jakąś starszą panią, poinformowałam ją, że będę przed nią, to tylko spojrzała i nic nie powiedziała, ale było czuć, że nie jest zadowolona 😂
U mnie w laboratorium kobiety w ciąży nie maja pierwszebstwa 😂bo w sumie prawie same ciężarne 😂😂😂😂 z reszta z drugiej strony nie miałabym sumienia wepchnąć sie przed bojące sie dziecko albo przed staruszkę 😂
 
Mam wrażenie że juz kazda ma dość tej końcówki ciazy ;p wszystkie niewyspane, przemeczone i czekają niecierpliwie na rozwiązanie;D a te ostatnie tygodnie to trwają i trwają!;D najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy ten dzień nadejdzie. Jedne maja objawy i sie kompletnie nic nie dzieje, a drugie bez żadnych objawów i nagle się okazuje ze to juz ;D ah ta natura...
Dziewczyny lykacie jeszcze magnez ?
Ja niby mam dość, ale leci mi teraz czas szybko, bo trochę jeszcze do ogarnięcia, a niewiele jestem w stanie w ciągu dnia zrobić :/
Magnez brałam tylko przez chwilę, ten Aspargin, ale po 1 opakowaniu odpuściłam, bo się źle po tym czułam i dobrze, bo skurczów brak, jakbym jeszcze magnez brała, to już w ogóle bym sobie pewnie poczekała :D
 
U mnie w laboratorium kobiety w ciąży nie maja pierwszebstwa 😂bo w sumie prawie same ciężarne 😂😂😂😂 z reszta z drugiej strony nie miałabym sumienia wepchnąć sie przed bojące sie dziecko albo przed staruszkę 😂
Ta akurat nie była staruszką, ale nawet gdyby była to akurat wtedy się słabo czułam, a byłam komunikacją miejską, więc jeszcze kawał drogi mnie czekał na głodnego do domu, w takich sytuacjach nie mam oporów, ale jak jest wszystko ok, to nikomu się nie pcham, chyba, że sami mnie poproszą przed kolejką ;)
 
Ja tylko raz się wkurzyłam i weszłam trochę poza kolejką, ale to dość dawno temu było.

Stałam w kolejce na pocztę, same starsze panie były przede mną, ja się czułam dobrze, więc się nie wpychałam. Trochę to jednak trwało - z 10-15 minut. W końcu przede mną stała już tylko jedna osoba i nagle przychodzi młody facet i mówi, że on stoi przed tą panią przede mną. Jak przyszedł czas na następną osobę, to pani chciała tego pana wpuścić, ale poinformowałam go, że stoję tu od 15' i go przez ten czas nie było, więc wchodzę. I weszłam. Pan coś tam komentował pod nosem, ale trudno....
 
Ja już to "przechodziłam", w sensie naczytałam się w okresie jak chłopak był chory, a mały się nie ruszał nic a nic i jeszcze wypadła mi wizyta u lekarza :( Później miałam etap na niewydolne łożysko, że jak mało ruchów, to pewnie nie ma siły... A tu leniuszek mi się trafił 😂 W nocy oczywiście była imprezka, a teraz jak jem śniadanie ani drgie - odsypia pewnie 😁 Podobno dzieci często owijają się pępowiną, ale równie szybko się z niej odwijają, ot taka ryzykowna zabawa, więc nawet nie jesteśmy w stanie tego zarejestrować na badaniu.
No risk no fun 😅
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem z forum czerwcowych mam. Mam do oddania kombinezon next rozmiar 62 i bluze hm rozmiar 62. Mnie się raczej nie przydadza w czerwcu 🤣Moze którejś z Was się przyda. Jesli jest ktos zainteresowany to prosze o wiadomość prywatną. Możliwy odbiór osobisty w Częstochowie lub wysyłka. Pozdrawiam 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210128_123144_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210128_123144_com.android.gallery3d.jpg
    235,9 KB · Wyświetleń: 50
  • Screenshot_20210128_123150_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210128_123150_com.android.gallery3d.jpg
    279,1 KB · Wyświetleń: 48
Do góry