reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Super godziny pracy, praktycznie tyle dnia po powrocie. Szkoda, że aktualnie ja o takich godzinach pracy co najwyżej mogę pomarzyć. Niby próbuje ruszyć ze swoim-fotografia, żeby iść ewentualnie na część etatu ale ciężko rozkręcić :/
pracuję od 7 do 13, w tym czasie mąż jest z małym bo ma złamaną nogę więc itak siedzi na L4.[emoji6]
 
Super godziny pracy, praktycznie tyle dnia po powrocie. Szkoda, że aktualnie ja o takich godzinach pracy co najwyżej mogę pomarzyć. Niby próbuje ruszyć ze swoim-fotografia, żeby iść ewentualnie na część etatu ale ciężko rozkręcić :/
no też zadowolona jestem, chociaż jak młody szaleje w nocy to ciezko wstac o 6 do pracy😵‍💫 póki co pracuję po 6 godzin a za jakiś czas normalnie na 8 bede wracac
 
Super godziny pracy, praktycznie tyle dnia po powrocie. Szkoda, że aktualnie ja o takich godzinach pracy co najwyżej mogę pomarzyć. Niby próbuje ruszyć ze swoim-fotografia, żeby iść ewentualnie na część etatu ale ciężko rozkręcić :/
Teraz w tych "głupich" czasach naprawdę ciężko z czymś swoim... ja miałam firmę branża weselna i tak naprawde od 1,5roku stoje w miejscu. dobrze ze zbiegło sie to z ciążą :D
 
Ale oczka. Bidulka. Niech już będzie wiosna (pogodowa), bo w sumie niech ten czas tak szybko nie leci, bo trochę brak konkretnej koncepcji co dalej. A Wy wracacie po macierzyńskim do pracy? Idą Maluchy do żłobka od lutego ?
Ja będę szukać pracy, teściowa zostanie z Leną. Zobaczymy jak to będzie. 😅
 
reklama
Jak twoja starsza w przedszkolu? Odnalazła się? Choruje?
Na początku trochę płakała więc zaczęła zostawać do obiadu, ok 13 moja Mama ją odbiera i widzę, że lepiej jej się chodzi na mniej godzin. Rano chętnie wstaje:) Odpukać, cały czas jest zdrowa, na razie żadnego dnia nie opuściła. Ona ogólnie mało choruje :)
 
Do góry