Oliwieczka
Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Hej !
Kinia nie momoge wiem ze leciał na tvn style kiedyś
Gosia rewelka
a ja wlasnie mysle o kupnie piekarnika w koncu by sie przydało
juz nie wspomne o zmywarce , bo dziura ciagle widoczna
i moze zaczne cos pichcic sama jakies ciasta itp 
Kinia nie momoge wiem ze leciał na tvn style kiedyś

Gosia rewelka
a ja wlasnie mysle o kupnie piekarnika w koncu by sie przydało
juz nie wspomne o zmywarce , bo dziura ciagle widoczna
i moze zaczne cos pichcic sama jakies ciasta itp
dobrze ze to piatek bo chociaz istnieje bliska perspektywa weekendu
.
.
.


to sie nazywa pierwszy dzien wiosny