reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam
Kurcze u nas dalej pochmurno, a ja coraz wecej pale drzewa w kominku ktore miało byc juz na przyszły rok.... jakby robiło się coraz zimniej :baffled:

Irtasia powodzonka! I spokoju zycze :tak:

Gosia a co robiłas tyle godzin na nogach? Czegos moze nie doczytałam :zawstydzona/y:
 
reklama
Oliwieczka byłam w pracy 2 dni ale taki zapieprz miałam że na nogi nie mogę :no: nie przyzwyczajona jestem do takiego chodzenia-biegania i to efekt :dry:kiedyś mogłam po 13 godzin dzienni pracować i mieć 4 dni wolne w miesiącu i nie czułam się tak jak teraz :szok::-D
 
dziewczyny a ja mam pytanie dotyczace pita czy wy juz dostałyscie z ZSU ? Bo sama juz nie wiem czy przyjdzie mi zerowy czy w ogole nie przyjdzie:confused:
 
dziewczyny a ja mam pytanie dotyczace pita czy wy juz dostałyscie z ZSU ? Bo sama juz nie wiem czy przyjdzie mi zerowy czy w ogole nie przyjdzie:confused:
Nie przyjdzie.
Oliwieczka nie przyjdzie :no::no::no: jeśli nie miałaś dochodów w 2008 roku to nic nie dostaniesz :no: wpisujesz same zera :tak:

ja już dawno PIT oddałam :tak:

Ja tak samo,w sumie po poście Tyci i Twoim Gosiu.:tak:
 
dzieki dziewczyny
cholera a ja zwlakam bo myslałam ze dostane z kwotą zerową :/ własnie maz na mnie czeka,:szok:

no to juz wiem na czym stoje, dziekuje Wam...co bym zrobiła be ztego forum:-D
 
reklama
Jazda dzis masakra juz z tym starym nigdzie nie jade nie krzyczal ale wszystko musi byc szybko szybko nawet jak zdeczka przychamowalam bo stal rowerzysta na srodku jezdni to mi kazal jechac normalnie a nie zwalniac bo niby rowerzysta sie popatrzyl w prawo a bo to malo przypadkow jest takich albo auto mi sie pchalo z prawej a ja mialam pierwszenstwo to ja znow zdeczka przychamowalam a on znow jedz jedz jak on rabnie to najwyzej nowe auto bedziemy mieli i sie cieszy i zreszta tyle rzeczy chcial mnie dzis nauczyc ze ja z nerwow jezdzilam gorzej niz ostatnio :baffled:

tak wygladaja nauczyciele
Fahrschule Lesiewicz
sympatyczni :sorry2:
 
Do góry