• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
to pewnie ja bym wolała tego starszego z ukrytym ADHD :-D:-D:-D:-D

mój instruktor był byłym kierowcą rajdowym- co mi powiedział oczywiście na koniec kursu podstawowego i zaraz zapisał mnie bez czekania na zgodę na kurs zimowy ale była jazda - jak sobie powspominam- ślizgi rewelka.

tylko efekt jest taki, że mam ciężką nogę do gazu :zawstydzona/y::zawstydzona/y: no ale za to szeroki uśmiech do policjantów.:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry