reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Gratuluję wszystkim mamusiom lutowym :D

Ja się już na luty nie załapię, na marzec chyba też nie, ale może kwietniówką zostanę?? ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny,wszystkim Wam serdecznie gratuluje
jestem lutowa mama i z duzym sentymentem wracam do zeszlorocznych wakacji
kiedy to dowiedzialam sie ze w lutym urodzi sie moj skarbek
życze Wam cudownych chwil w ciazy,zobaczycie jak szybko to zleci......
 
Witam lutóweczki 2007 :) Ja 20 czerwca zeszłego roku dowiedziałam się, że będę mamusią :) Moje szczęście miało się urodzić w lutym 2006 :) Troszkę się na Niego naczekałam i urodził się w marcu.
Życzę Wam, dużo cierpliwości, żadnych dolegliwości i cieszcie się tymi dzieciaczkami w brzuszku :) już za parę tygodni będą Was kopać gdzie popadnie :).
Pozdrowionka
 
hej, dziewczyny
nie orientujecie się przypadkiem, czy ból piersi utrzymuje się długo, czy jest szansa, że szybko minie? Mam nadzieję, że jeszcze sobie pośpię na brzuchu, ale na razie jest to trudne, bo boli, a za parę miesięcy to się już nie da, bo brzuszek... A ja nie umiem zasypiać w innej pozycji :p
 
Ol ... bol piersi podobno mija do konca 4 miesiaca .. ale ile w tym prawdy ;) ... mnie nadal bola, owszem nie tak jak na poczatku, ale bola :) ... a na brzuszku nawet teraz zdaza mi sie obudzic ;D ... tzn. moj maluch mnie budzi ze zla pozycje przybralam ;) ... pozdrawiam :)
 
MoniQa, cóż, nie pocieszyłaś mnie, ale dzieki za odpowiedź. Wniosek prosty - póki co muszę przywyknąć ;)
 
To ja mam dobrze - nie lubię spać na brzuchu :D Śpię na wznak, najczęściej, i mój mąż się śmieje ze mnie, że czasem składam ręce na piersi i wyglądam jakbym w trumnie leżała - można się przestraszyć ;D ;D Śpię też na boku, najczęściej lewym :D Także jak już mi brzuszek urośnie, to nie będę dzidzi gniotła ;) :D :D
 
Ja dzisiaj byłam u mojej ginekolożki i ciążę potwierdziła:)Nawet dała mi sobie pomacać brzuch i faktycznie coś tam czuć:) Na USG idę 22.06 i wtedy zobaczymy czy wszystko jest ok. termin porodu 7 luty 2007:)Pozdrawiam!!
 
reklama
Martula, fajnie ci, że lekarz już potwierdził, że fasolka rośnie. Ja idę do gina dopiero w poniedziałek, wcześniej nie dało rady. Niby jestem przekonana, że dzidzia jest, ale trochę się boję, że sobie wmówiłam. Na razie zazdroszczę (ale tak pozytywnie :)) wszystkim, które już są pewne. Pozdrawiam!
 
Do góry