reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Oliwka dziękuję ;D
specjalnie dla Ciebie:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Cześć, nowe Lutówki!! ;) Ja mam USG 28.6 ale juz się nie mogę doczekać, ale i obaw mam trochę...
Ale z innej beczki - nie mam żadnych typowych dolegliwości (nie licząc powiększonych piersi), poza jedną - pod wieczór normalnego dnia jestem juz tak zmęczona, że najchętniej poszłabym spać o 20.00 ... Wczoraj robiłam porządki w szafie córki (chyba robiąc miejsce na maluszkowe:)) i jak skończyłam to z pół godzinki musiałam poleżeć... Jak to u Was wygląda? Mam nadzieję że mi to przejdzie, bo zawsze byłam bardzo aktywna i takie wymuszone "polegiwanie" mnie deneruje :)

Pozdrówka dla Wszystkich
 
Newfie - jeśli chodzi o zmęczenie, to ja na razie po prostu musiałam trochę zwolnić tempo życia - ale niewiele. Po prostu robię to, co zawsze, tyle, że się nie spieszę i jest ok. A może spróbuj polubić ten wymuszony "spokój" :)? Ja zaczynam z lekka wykorzystywać zaczynające się dolegliwości i najmniej lubiane czynności domowe zwalam na męża. Tak z umiarem, żeby nie przesadzić :laugh: Polecam :D
pozdrowionka
 
Hej lutówki ja tak tylko goscinnie Wielkie GRATULACJE i duzo zdrówka dla fasolek.
Jeżeli niebedziecie mogły spać zaczecam do obejrzenia :sobota 17.06.2006 National Geographic 23:00 "W Łonie Matki" podobno rewelacyjny
 
Newfie to na początku normalne, niedługo przejdzie, organizm teraz baaardzo ciężko pracuje tworząc maleństwo :)

zastanawiam się kiedy się do gina wybrać ::) i nie wiem ::) za tydzień czy za 2 ???? z Izą byłam w 6t 1dc i niewiele mi powiedział poza tym że dzidzia jest, a chciałabym serduszko już zobaczyć teraz :)
 
Ja mam takiego wspaniałego męża że sam od siebie przejął sporo obowiązków na siebie :) Tak się ucieszył na wiadomośc o "fasolce", że zanim wróciłam od gina do domu, już czekało na mnie dziesięć róż, a "staraliśmy się" z półtorej roku :D
Do do wizyty u gina - ja mam USG 28.06 i mam nadzieję zobaczyć bijące serduszko "fasolki"... Nie mogę się doczekać !
Co do samopoczucia, to chyba idzie ku lepszemu, wczoraj już nie "padałam na nos" :)
Wczoraj moja 7-letnia córka spędziła pół dnia w towarzystwie 2,5 miesięcznego Kacperka znajomych - przez kolejne pół dnia z jej opowiadań poznałam każdy jego szczegół anatomiczny i gest jaki w tym czasie wykonał :) - nie może się juz doczekać naszego maleństwa :) Bardzo mnie to ucieszyło, bo już dawno chciała mieć rodzeństwo, ale bałam się że spotkanie z rzeczywistością, czyli z "mało komunikatywnym" niemowlaczkiem zmieni jej nastawienie.

Pozdrówka dla Wszystkich!
 
Witam was lutowe przyszle mamusie!! Chcialabym tez wcisnac sie do waszego gronka z moim skarbem ktore przyjdzie prawdopodobnie na swiat 9 lutego  :laugh:
 
DOPIERO TERAZ ZAUWAZLYLAM,ZE JUZ LUTOWKI SA ;D ;D ;D

MOJE GARTULACJIE DZIEWCZYNY ZDROWKA ZYCZE I SPOKOJNEJ CIAZY ;D ;D ;D

MAJOWA MAMA ;D
 
reklama
Newfie fajnie że córa tak reaguje na dzieciaczki będziesz miała pomoc przy maleństwie :) ja nie mogę jeszcze na to liczyć Izka będzie miała 3 lata...

wisienka:) witaj hmmm mamy cokolwiek podobne nicki :laugh: :laugh: :laugh:

maxin78 dziękujemy :) i Tobie gratulujemy ślicznej córeczki :)

Elżbietko prawda? dużo nas, ciekawe kiedy się na dobre rozkręcimy 8) 8) 8) ????
 
Do góry