reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

mąż się wygadał moim rodzicom ::) średnio mi to na rękę, jakoś się boję że dużo się może jeszcze stać ::) ::) ::)

kotka83 gratulki i witaj :)

ol fajnie ja się wciąż zastanawiam kiedy się wybrać do lekarza ::)

 
reklama
Witajcie lutowe mamuski,
Narazie nie wiem czy to czasem nie moje urojenia lub jakies zwidy,ale zrobilam wczoraj 2 testy i widac 2 krechy!!!!Nie wierze w to bo juz od ok 2 lat sie staramy i nic,a tu niby ot tak sobie test pozytywny wyszedl!Co prawda sa slabe, ale sa!!!Elzbietka mi radzi zrobic bete z krwi, chyba tak zrobie,ale za bardzo nie mam jak.
Jeny dziewczyny to bylby cud!
Juz sobie nawet wyliczylam porod:)nie wiem tylko czy to dobry wzor:3miesiace odjac od dnia @i dodac 7 dni?to tak dziala?
Narazie podchodze do tego baaaardzo sceptycznie,ale oby to byl Szymalek!!!
 
Bogda, trzymam kciuki!!! My walczyliśmy połtorej roku, i tez dopiero jak przestałam się już nad tym zastanawiać to fasolka się zagnieździła, więc to wcale nie takie nieprawdopodobne! Ja się śmieję że zdjęłam z siebie "klątwę" oddaniem ubranek po córce, bo dopóki je trzymałam z myślą o drugim dziecku, tak długo nic z tego nie wychodziło, a jak tylko się ich pobyłam, to proszę: w pierszym cyklu ;D
Ale najpewniejsza faktycznie beta, ja poleciałam do laboratorium jak tylko dwie kreseczki zobaczyłam :)

Pozdrówka i dawaj znać !
 
ten pierwszy z lewej zrobilam najpierw a ten obok po jakis 3 godzinach z tego samego moczu-jest slabszy ale widac
 
Bogda Ja myślę, ze gratulacje są jak najbardziej na miejscu :) :) :) :) Pięknie widać drugą kreseczkę ;D ;D ;D ;D

CIĄŻA NA BANK !!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D​
 
reklama
Cześć dziewczyny :laugh: ja zapisuje się do dziewczyn lutowych, dokładny termin mam wyznaczony na 1 lutego ale nic nie wiadomo czy luty czy styczeń czasem dzidziusiowi będzie spieszno na świat i będzie styczniowy :laugh:


 
Do góry