• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
O ja w ciąży to byłam strasznie spuchnięta,jak balonik.Od tego nadciśnienia,woda mi sie zbierała.Teraz mi sie właśnie przypomniało,że rano uderzyłam nogą w brodzik od prysznica i pewnie po całym dniu chodzenia,tak spuchło.:baffled:Ale pomacałam i nie czuje siniaka.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry