reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Co do pracy to przyznam szczerze, że ja bym chętnie na zwolnienie poszła teraz. Nie mam na myśli od teraz do końca ale nie czuję się zbyt fajnie, mdli mnie cały dzień, podbrzusze boli, dojeżdżam pociągiem gdzie często muszę stać, ludzie na peronach palą papierosy co mi strasznie przeszkadza,wstawanie o 5 rano, wejście choćby po kilku schodach to dla mnie mega wysiłek a wchodzę na 5p., oczywiście 8h przed kompem, presja i nerwówka, ostatnio usnęłam na telekonferencji . . . Oczywiście zawroty głowy w zatłoczonym pociągu i bieg bo się spóźnił też mi raczej nie sprzyja. Chyba nie muszę wspominać, że "lekarskich" wskazań medycznych nie mam bo ciąża póki co, na szczęście, nie jest zagrożona, ale żeby to była przyjemność chodzić teraz do pracy to nie powiem. Najchętniej skuliłabym się w kłębek i tak leżała. Dom i dzieci obrobić też jest problemem więc to nie niechęć tylko do pracy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskawka - tak jak Katia mówi - pulsujący punkcik widać, a serduszka słychac się chyba jeszcze nie da! tak mi się wydaje z tego co czytałam

w 6tc BB_Anna nie widziała nic, a za 2 tygodnie fasolinka już była i serduszko i wszystko w normie tak jak miało być w 8tc!

Wiec i ja sie tym pocieszam, bo wczoraj widziałam tylko pecherzyk i nic wiecej!

Katia - odpoczywaj kochana! &&!! relaxx!
 
Dzięki Kochane!

Zaczynam myśleć racjonalnie i mam ochotę sobie strzelić w pysk za czarnowidztwo.

W lutym urodzę zdrowe i śliczne dziecko. Koniec kropka.

Cieszę się, że Was posłuchałam i skontaktowałam sie z lekarzem. Gdyby nie Wy pewnie dalej myślałabym, że tak częste bóle są normalne. Teraz jestem spokojniejsza.
 
aha wracajac do obserwacji na monitorze to w zasadzie ja zobaczylam dopiero to wszystko "po fakcie" bo Pan doktor kazal przyjsc z pelnym pecherzem i ja sie tak tym przejelam, ze sie malo nie posikalam tak mnie cislo! mowie do niego ze nie wiem czy nie popuszcze jak mi nacisnie, a on ze to chwilka tylko bedzie, wiec w zasadzie tylko przylozyl ta glowice, takze on sam tam zbyt wiele nie mial szans zaobserwowac czy cos bije czy nie, powiedzial zebym biegla sie wysiusiac, a jak wrocilam to mi dopiero na monitorze pokazal ten pecherzyk plus moj orgomny pecherz moczowy :-D
 
yyyyyy.... ja w 6 tygodniu miałam dopochwowe USG i wszytko było dobrze widać. Nie wiedziałam, ze na tak wczesnym etapie ciąży robią przez brzuch. Zdziwiona jestem....
 
Katia odpoczywaj sobie i sie nie stresuj bo to w niczym nie pomoze, a zaszkodzic moze.

No widzisz mnie normalne przez brzuch zrobil. Tez sie nie ukrywam zdziwilam lekko ;/
 
Ostatnia edycja:
Katia odpoczywaj sobie i sie nie stresuj bo to w niczym nie pomoze, a zaszkodzic moze.


Mnie jutro czeka rozmowa z szefowa myslalam co prawda ze sie jakis wiekszych konkretow dowiem dzisiaj na tej wizycie no, ale cuz. Poinformowac ja musze, biedna chyba na zawal zejdzie, szefowa mam naprawde rowna babke, a jakis bocian tam wisi nad tym hotelem naszym normalnie bo dwie dziewczyny, ktore przede mna byly tez w ciaze zaszly tak dosc niespodziewanie ;) hehe chyba sobie faceta nastepnym razem zatrudni, albo emerytke jakas ;)

cos maszcze z tymi odpowiedziami, wybaczcie :zawstydzona/y:

ja normalne przez brzuch usg mialam ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Truskawa a mnie lekarz okrzyczal że przyszłam z pełnym pecherzem, mówił że następnym razem ma być pusty:-) na monitorze faktycznie połowę zajmował mój pęcherz aż się lekarz zapytał jak to możliwe że jest taki wypełniony:-)

rzeczywiście dziwne że już mialas przez brzuch usg
 
Do góry