reklama

Lutówka u lekarza

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez Wiśnia, 26 Czerwiec 2006.

1. Wiśnia

Wiśnia mamy lutowe'07 Fan(ka)

Dzisiaj wybieram się na pierwszą wizytę do gina i tak myślę, że fajnie jakbyśmy miały osobny wątek na opisywanie naszych wieści z gabinetu. W końcu trochę tego będzie ::)

idę się przygotować, a to coś dla Was: http://www.maluch.com/kalendarz_badan.htm

2. Wiśnia

hmmm ::)

byłam, mam kartę ciąży, w przyszłym tygodniu idę oglądać szkraba na usg :)

3. reklama
  4. ana30

ana30 Fanka BB :)

gratulacje :) ja ide dzis po poludniu. 3majcie kciuki :)

5. Wiśnia

trzymam ;D

6. Newfie

Newfie Narazie mama Nat...

A ja mam jutro USG ::) Na równi się cieszę jak i boję ...

7. ana30

no i juz wiem :) 8 tydzien, byla widoczna akcja serduszka, wzruszające :)

tylko jeden cien mi sie kladzie - zle wyniki tarczycy, mam w te pedy leciec do enodkrynologa, ale uspokoila mnie, ze to nie jest niebezpieczne i mozna spokojnie leczyc w ciazy.

8. Wiśnia

Ana ale fajnie gratulacje ;D ;D ;D
    a jakie badania robiłaś z tą tarczycą? bo mi sie wczoraj gin przyglądał i mówił że mu się coś nie podoba ale badań nie zlecił ::)

9. Wiśnia

Newfie czekamy na wieści jutro :) może nam fociaka wkleisz?

10. reklama
  11. ana30

Wiśnia pierwszym wskaźnikiem przy tarczycy, ze cos jest nie tak jest TSH, wiec to sie robi jako badanie podstawowe, potem T3 i T4. Ja sie wlasnie probuje umowic na dzis z jakims enokrynologiem i miec to z glowy. A Twojemu moze wole sie podobalo? bo to tez klasyczny objaw - taki pierscien na szyi.

12. Wiśnia

no właśnie mówił, że chyba mam trochę powiększoną tarczycę czy jakoś tak ::)
    jak będę na usg w przyszłym tygodniu to go zagadnę i poproszę o skierowanie na badania, dzięki :-*

Poleć forum