reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówka u lekarza

Właśnie odebrałam drugą betę. Spadła z 32 tys na 28 tys. Mam jeszcze USG na 5 dni, ale straciłam już nadzieję. Nie wiem co będzie dalej :(
 
reklama
haj, ja bylam wczoraj u endo i tez nie jest za dobrze - poziom hormonow tarczycy taki, ze branie lekow wykluczone, bo ciaza by sie nie utzrtymala, mam wytrzymac do porodu i ogolnie dbac o siebie, chyba bedzie cesarka, a po porodzie leczenie, poplakalam sie jak wyszlam od niego :(
 
U mnie nie skończyło się happy-endem. Jestem już po zabiegu, ciąża obumarła w 6 tygodniu. Trzymajcie się ciepło i dotrwajcie bez problemów do rozwiązania. Do zobaczenia na innych wątkach...
 
Wisnia nie martw sie na pewno wszystko ok ale ja tez sie nie moge doczekac usg ktore mam w piatek zeby sie upewnic ze wszystko ok bo ostatnio strasznie mnie boli brzuszek moze to po tych wczasach bo naprawde bardzo duzo chodzilismy po gorach narazie staram sie nie zamartwiac zobaczymy co powie gino w piatek
 
reklama
Moj gin mi odradził film .Zabardzo szkodzi dziecku, tak dlugie naświetlanie.Nie chce ryzykować jeśli jest jakieś ale, to moja 3 ciąza i musze zrobic wszystko zeby było oki.Mam natomiast fantastyczne zdjecia .WYŚLE JE JAK SIE NAUCZE JAK TO ZROBIĆ.  Dzidza jest piekna i duzo wieksza niż na 12 tygodni. :)
 
Do góry