reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówka u lekarza

ja wlasnie wrocilam od lekarza dzidzia znowu urosla i wszystko jest w najlepszym porzadku troche sie zdziwilam bo nie dalam mi skierowania na kolejne badanie krwi i moczu jak bylam w ciazy z Patryczkiem to co miesiac mialam wykonywane takie badania
a wy jak czesto wykonywujecie badania laboratoryjne?
 
reklama
Ja miałam raz robione morfologia ,cukier,mocz no i toxoplazmoza wiem ze jeszcze daja  na okreslenie grupy krwi jak nie ma.Nie przejmuj sie pewnie twoje poprzednie były rewelacyjne (tak jak moje) i dlatego dostaniemy skierowania za 4 tygodnie na coś .Czeka nas przeciez glukoza ....świństwo....
 
wprawdzie ja nie z lutówek,ale pozwoliłam sobie tu wejść,a nawet zabrać głos.mam nadzieję że nikomu to nie będzie przeszkadzało ;)

wiecie co,ja miałam robione badania kontrone tylko raz.na początku ciąży.w połowie glukoze i jeszcze raz morfologię i tyle.no oczywiści USG.
 
Newfie pisze:
U mnie nie skończyło się happy-endem. Jestem już po zabiegu, ciąża obumarła w 6 tygodniu. Trzymajcie się ciepło i dotrwajcie bez problemów do rozwiązania. Do zobaczenia na innych wątkach...

kurcze, współczuje. Brrrrrrr........... Ale trzymasz sie? Pozdrawiam cieplutko
 
no to się doigrałam :(
macica się stawia i mam brać 3x dziennie magnez, 3x dziennie no-spę i 2x dziennie duphaston, jak do tego dodać witaminki to niezły zestawik się komponuje ::)
szit :mad:

ale za to posłuchałam serduszka mojego kochanego szkraba :) i w piątk idę na usg :)

mam nadzieję że te skurcze się uspokoją...
 
ja dokładnie taki sam zestawik brałam od 5 tygodnia ciaży heheh +1 kwas foliwy OD 2 tygodni nie biore ale ide 5.09 do gina i zobaczymy :p
 
U mnie narazie wszystko w porzadku, chociaz ostatnio skusilam sie wieczorem na ciepłą babkę, taką prosto z pieca. Uwielbiam takie ciasto i nigdy mi nie szkodziło, niestety moje dzieciątko uważa inaczej. całą noc miałam nieprzespaną i rano biegłam do gina, ale okazało się, że wszytstko ok. Teraz muszę obyć się tylko zapachem świeżutkiego ciasta... Nie wiem jak maleństwu może ono nie smakować ;)
 
Mam problem.W wtorek ide do lekarza,a juz dzis odebralam wyniki.strasznie sie denerwuje,bo beta HCG wyszlo mi tylko 3200.Normy jak na okolo 6 tydzien,a ja zakonczylam przeciez 15!!!! :mad:.Jutro ide powtorzyc badanie,a potem lakarz.Strasznie sie denerwuje :mad: :mad:
 
reklama
Do góry