reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Salsera, gratuluję z powodu czopa:)
A ja Wam powiem, tak zupełnie po cichu żeby nie zapeszyć, że chyba się zaczyna akcja poród:) Skurcze mam dość bolesne tak miej więcej co 7 minut i trwają jakieś kilka-kilkanaście sekund, na razie jeszcze dokładnie nie mierzę. Czekam na męża aż wróci z pracy, wtedy wskoczę do wanny i zobaczymy co się będzie działo. W każdym razie jest nadzieja:) Tylko ciiii..... :)
 
reklama
madzik - gratulacje :) Trzymam kciuki żeby rzutem na taśmę zaczęło się samo bo zdaje się jutro miałabyś się zgłosić do szpitala?
A mój czop to odchodzi po troszeczku i nawet nie jest krwisty więc pewnie jeszcze pooootrwa, ale przynajmniej jakiś krok naprzód. Na wszelki wypadek wysprzątałam chatę, podłogi umyłam i odkurzyłam, bo wstyd by mi było bajzel zostawiać.
 
Dzięki, dzięki:) Tak, jakby co to jutro do szpitala, więc myślę sobie, że nawet jeśli dziś bym pojechała z fałszywym alarmem, to pewnie mnie już zostawią.
 
Trzymam kciuki madzik &&&&&&&&&&&&&&

A ja cholercia jestem zaziębiona, leci mi z nosa normalnie jak z kranu, uruchomiłam już *spam* i rutinoscorbin ide sie zaraz poinchalować, żeby Tymka nie zarazić.
Była u nas w końcu położna rodzinna, strasznie kochana kobitka :) rozwiała wszelkie moje wątpliwości i idziemy się dziś zważyć, żeby zobaczyć ile klusia przybrała na wadze :)
 
A my już po spacerku:happy:Byliśmy 45 minut i się pochmurzyło i zagrzmiało nawet:szok:ale na razie cisza-chyba przed burzą. Najlepsze jest to,że mały miał oczy jak 5zł jak wychodziliśmy, a na dworku od razu zacząl kimać:sorry:Gabi bawiła się przy wózku w piachu i cała wróciła jak murzynek bambo:laugh2:Posluchałam waszych wypowiedzi i tez malemu założyłam tylko bodziaki na krótki rękaw i cienkie śpioszki i czpeczke. Mimo to i tak się biedak spocił.
A jest tu jakaś mama,,która też trzyma maluszka na pieluszkach tetrowych/Czy tylko ja taka starodawna i ekologiczna?;-)
 
My też wróciliśmy ze spaceru krótki był bo wygonił Nas deszcz a teraz piękne słoneczko świeci ale co tam nie ma tego złego , teraz dzieciaki się pospały a ja mam czas na zrobienie obiadu i BB :-D:-)

Jolek- czekamy na wieści od ginka :-) i powiem Ci że ja tez tak miałam za nastolatki że jak już kogoś zdobyłam to często okazywał się już ble :-p
Persefona- wow podziwiam Cię kobieto za te pieluszki :tak: ja to nawet przez sekundę nie myślę aby przejść na tetrę :no: czasami jak mały sobie fika bez pieluszki to podkładam tetrę i czasami zrobi kupkę to tak ciężko mi to sprać że szok więc ja na prawdę podziękuje wolę jednorazówki :tak:
Madzik- trzymam kciuki!
 
Witam dziewczyny!
Niestety ale nie dam rady nadrobic co tam u was sie dzialo. Przepraszam.
Jak juz pisalam jestesmy w domku, Synek jest bardzo absorbujący i dopiero zaczynamy jakoś sobie układać plan dnia, ale z nim jest różnie. Ogólnie to jjakoś dajemy sobie radę, ale jestem zmeczona strasznie, muszę małego karmić co trzy godzinki, żeby wypłukiwało mu ta żółtaczkę. Z tego stresu i pobytu w szpitalu nie mam za dużo pokarmu i dokarmiam małego sztucznym mlekiem. No i jak poczuł smak butelki to teraz nawet za bardzo nie chce cycka, więc ściągam i podaje mu w butelce. W szpitalu przeżyłam kilka chwil grozy, najgorsze bylo to, że zauważyłam, że małemu spadły okularki w trakcie fototerapi a te głupie piguły wcale tego nie zauważyły, mam tylko nadzieję, że z oczkami mu się nic nie stało. No ale przez to ma zapalenie spojówek.
Dzisiaj chcemy iść na pierwszy spacerek, ale czekamy na tatusia żeby pomógł nam znieść wózek.
No nic uciekam, bo czas wybudzić małego na karmienie.
Jak bede miała więcej czasu to na pewno nadrobię pozostałe wątki.
 
reklama
Do góry