reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Poziomka mniam wygląda pycha. Daj przepis błagam w wątku o żarciu.

Miałam iść spać, ale bb mnie skusiło.
Marti już trzy razy się wybudzała, padam na pyszczydło, ziew :confused2:
 
Witajcie.Jestem padnieta. Wróciłam dziś z Łodzi.Byłam z moim M i jego kumplami na giełdzie zwierzakowo-roślinnej. Zakupiliśmy trochę rybek do naszego akwarium,bo nam trochę opustoszało ostatnio;-)Młody z Gabi byli dziś u moich rodziców i siostry na opiekuńczym.Dziadkowie i ciocia zadowoleni-muszę częściej im podsyłać:-p
Jutro czeka mnie znowu sprzątanie i pakowanie,bo w weekend wyjeżdżam na zajęcia
barmanka niestety nie pomogę:no:
poziomka tort pychotka. 100 lat dla Gosi!Dorosła pannica z niej ;-)
Alex mi też wypadały.Pamiętam,że jadłam capivit jakiś taki mocny w srebrnym opakowaniu i belissę
Kamcia,bra,Futrzaczku zdrówka życze
Agniieszka jak katar spływa np. gdy dziecko leży,to zaczyna kaszleć.Dlatego warto czyścić nos jak najczęściej,nawilżać i układać wyżej
styna u mnie też wiatry,prawie huragany...spać w nocy nie mogę:no:
marzena udanej rewolucji
86ania86 dobrze,że chociaż pogadałaś.Teraz poczekaj i zobacz czy się zmieni.Jak nie to uciekaj
Majowa ja też uwielbiam pizzę...Smaka mi narobiłaś :zawstydzona/y:
Matusia oby 6-ty ząbek przebił się bez płaczów i innych ceregieli

A na ślub (Hope i marzena) mam nadzieję,że wszystkie nas zaprosicie?:-p
 
Alex mi też włosy garściami lecą, tzn. teraz biorę taki preparat Silica i widzę poprawę. No ale z farbowaniem tez czekam mimo że w lustro już nie mogę patrzeć.
Poziomki a z Tobą to nie gadam ja mam przed nosen herbatniki w czekoladzie i w szafkach pusto a ty tu o tortach:no: Ucałuj Gosię:-)

Byłam na spotkaniu w pracy wracam do szpitala 2 kwietnia, i będę robić 3 dni po 6 godzin, kokosów nie będzie, ale będę miała więcej czasu dla Nadii. Idę was dalej poczytać.
Co do IKEI ja bardzo lubię cukierki DAIM i tylko tam je można dostać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry