reklama

Maj 2011

reklama
He he no to dziewczynki pakujemy się i jedziemy do poziomki na weekend :):) Och jak ja bym sobie chociaż na trochę klimaty zmieniła.
Poziomeczko a jak Ty się czujesz??? Z tym sprzątaniem to uważaj !
 
W psich kupkach nie ma toxo, mogą być za to pasożyty, więc proszę mi tu głupot nie pisać :-p

Właśnie zjadłam obiad i patrzę co tu napisałyście dzisiaj, widzę, że nie tylko u mnie ciemno od rana i mokro.

Poziomki a ty wolny dzień wykorzystaj dla siebie a nie dla mieszkania, jutro i tak znowu będzie bałagan, syzyfowa praca ;-)
 
Hope ma rację w kupce psiej nie ma toxo tylko jet Toxokaroza i jest ona niebezpieczna dla dzieci dlatego ważna jest częste odrobaczanie psa. Warto też raz na 5 lqt przebadać dzieci.

Sprzątanie przegrało z serialem i soczkiem pomarańczowym:DDD Nie mam dziś wogóle siły,może jutro bo będzie Gosia to ją też zagonie:))
Może babci się nie uda jutro złapać pksa(&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&) M nie wraca teraz na weekend bo ma dużo pracy i nie może przywieźć babci:-D

Dziewczyny zrobimy sobie sałatkę owocową i tort czekoladowy do tego b piwo i .....
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry