reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cieknie mi z cyckow!!!!!!!!!!!!!!! :szok: :szok: :szok:
dzisiaj przysnila mi sie moja coreczka, sliczna czarna i kudlata jak ja zaraz po urodzeniu i jak tylko wzielam ja na rece to zapragnelam nakarmic ja piersia i masz babo placek wlasnie zauwazylam, ze mam mokra podkoszulke, a z sutkow wyciek!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam dziewczyny czytam i widzę że każdej z nas coś dzisiaj dolega. Ja obudziłam sie z bólem biodra myślałm że to skurcz ale to trwa już od 8 rano więc mało prawdopodobne, nie pomaga masaż, chodzenie itp, a usiąść na toalete nie lada wyczyn. Pewnie mój szkrab robi sobie miejsce w bok :-D:-D:-D U nas pogoda super sypie śnieżek i jest dość ciepło nawet słoneczko świeciło super!!! Aby tylko w święta tak było. Pozdrawiam
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cieknie mi z cyckow!!!!!!!!!!!!!!! :szok: :szok: :szok:
dzisiaj przysnila mi sie moja coreczka, sliczna czarna i kudlata jak ja zaraz po urodzeniu i jak tylko wzielam ja na rece to zapragnelam nakarmic ja piersia i masz babo placek wlasnie zauwazylam, ze mam mokra podkoszulke, a z sutkow wyciek!!!!!!!!!!


Witaj w klubie, tylko, że ja przeciekam w nocy dobry 4 tydzień :-):-) :confused2:

Strasznie dzisiaj marudnie na majówkach, to ja dla odmiany powiem, że czuję się dobrze, przeziębienie minęło, nareszcie nic nie boli, sialala życie jest piękne gdyby nie ta lustrzyca przez którą nie mogę trepów zawiązać bez jogi :-p

Na zły humor najlepsze jest coś słodkiego, coś dla siebie, a najlepiej przeczekanie, bo to nie my jęczymy, tylko hormony ;-) Za dzień, dwa będzie lepiej.
 
ok, to skoro każdego coś boli :-D to i ja się pochwalę, że spędziłam swoją noc poślubna:-) na jęczeniu z bólu i smarowaniu się nawzajem maścią p-bólową:-D
Nie wiem dlaczego,ale po przyjęciu bolały nas :mnie -prawa ręka, mojego -lewa ręka.Także idealnie stworzyliśmy parę.Mój twierdzi,że to ze stresu,dziwne to dla mnie bo nigdy tak nie miałam.A oszczędzaliśmy się raczej, bez zbytnich szaleństw na parkiecie,raczej spokojnie i na siedząco do północy.
 
mandrzejczuk, gratuluję hehehe :D

Agaf mnie w nocy ból biodra prawego złapał jak wstawałam do WC, ale tak mnie bolało, że myślałam, że nie wstanę. Położyłam się na lewym boku potem, i powoli ból mi przechodził. Niewygodnie mi się teraz śpi!
 
Bra mam nadzieje, ze juz wszystko bedzie ok :)

Mandrzejczuk to niezle z tym cieknieciem, mi to nic nie cieknie zero, a czasem sprawdzam haha

Jaipur to niezla mieliscie noc poslbuna. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia.
 
Dziewczyny a mnie jakies 15 minut temy zlapal taki silny bol brzucha a raczej podbrzusza i jajnikow taki SKURCZ ze ledwo oddycham, od razu poszlam sie polozyc, teraz leze i sie nie ruszam i nic nie przechodzi, wzielam wlasnie no-spe. Boje sie jak cholera, czytam w necie rozne fora i artykuly i juz mam rozne mysli az mam lzy w oczach ....................... brzuch jest miekki i jak dotykam go boli jeszcze bardziej cos jakby jelita tez troche ale najbardziej tam nisko i jajniki
 
dariaa, Może powinnaś się załatwić? Ja miałam taką sytuację z półtora miesiąca temu, skurcz brzucha jak przy miesiączce i bóle krzyżowe, siedziałam w WC i poczułam się o wiele lepiej. Nie czytaj za dużo tych artykułów itd, bo niektóre to niepotrzebnie nas dołują bardziej.
 
reklama
Daria Ewunka ma rację nie czytaj bo tylko sie nakręcasz niepotrzebnie lepiej pooglądaj ciuszki na allegro niż czytać te bzdury!!!! Jak leżysz to masuj sobie brzuch zgodnie ze wskazówkami zegara może pomoże jak bedzie cię trzymać ok pół godz to dzwoń do swojego lekarza trzymam kciuki aby cię puściło buziolaki!!!!!!
 
Do góry