reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Oj super by tak bylo. Jak lezalam teraz w szpitalu to slyszalam jak sie dziewczyny darly. Mozna sie przerazic haha. Wiadomo, ze kazdy ma inny prog wytrzymalosci bolu no i angielki to chyba takie histeryczki, ale te krzyki robily wrazenie haha
 
reklama
oj adeczka irlandki nie lepsz..
jedną wieźli zapiętą pasem do łózka.. bo tak im wierzgała:baffled: a ja byłam wtedy w ciązy z Vi .. jak spojrzałam to aż mi się słabo zrobiło..
jakby jakąś krowę żywcem obdzierali ze skóry;-)
masakra.. haha
 
Ja tez staram sie nie czytac o takich tragediach ja zaraz wyszukuje objawow u siebie i zawsze jakies znajde. Zostalo mi juz tak malo czasu ze juz wole nie panikowac
 
kamcia mam nadzieje ze im nie spanikuje w szpitalu i nie beda musieli mnie niczym przypinac do lozka:szok::-D

pisalam wam wczoraj jak mnie wkurza chlop grajacy na konsoli - dzisiaj problem sie zakonczyl, pies zjadl mu kontrolery (czy jak to sie tam nazywa :-) ) i narazie sobie nie pogra :-D super, ma teraz wiecej czasu do spedzania ze mna haha :-)

wlasnie wstawilam przedostatnie pranie - posciel i reczniczki, zostaly mi tylko pieluszki, sciereczki i myjki :-) super. o i kocyk - a na nim znienawidzony napis: PRAC TYLKO RECZNIE :crazy::no:
przy okazji pobytu na miescie wstapilam dzis do apteki po higieniczne sprawunki. kupilam superchlonne wielkie podpaski - a raczej dostalam gratis, bo aptekarka mowi ze w szpitalu maja a w domu pewnie nie bedzie mi duzo potrzeba to po co mam kupowac i dala mi reklamowke pakowanych pojedynczo probek w roznych rozmiarach:-) w tym jakies giganty na nietrzymanie moczu :-D (mowi ze inne ciezarowki je chwala bo dobre na obfite krwawienie :-D ) wzielam tez jednorazowe podklady na lozko i zapytalam o cos do higieny intymnej do uzywania zaraz po porodzie a ta babka do mnie ze tylko woda albo "to". no wiec wzielam "to" a w domu patrze ze to zwykle chusteczki nawilzane do skory wrazliwej/podraznionej hm, no ok skoro nic innego tu nie ma niech bedzie i to :/
 
Hej kobietki.
Dzisiaj odebrałam wyniki profilu wątrobowego i jestem nieco zaniepokojona ponieważ są następujące :
Bilirubuna całkowita - 0,2
ALAT - 9
ASPAT - 16
Fosfataza alkaliczna - 154 ( powyżej normy - jest do 115 )
GGTP - 5
Wszystkie poza fosfatazą są OK. Jutro jestem u doktora ale stracha mam jak cholera.
 
Witajcie!
Chciałam się tylko pożegnać.
Idę do szpitala na podtrzymanie
, lekarz chciałby żebym wytrzymała jeszcze dwa tygodnie, ale Hubert chce już wyjść. zobaczymy jak to będzie.
Trzymajcie się cieplutko.
...odezwę się jak wrócę
 
reklama
Do góry