reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam :-) Widzę że każda z was spokojnie czeka na przyjście maluszka na świat. Ja też chyba będę musiała uzbroić się w cierpliwość bo jak narazie się nie zanosi na jakikolwiek poród. Termin mam na następną niedzielę więc zobaczymy co przyniesie nadchodzący tydzień. Ale już chciałabym urodzić żeby zobaczyć mojego maluszka jak wygląda i czy jest zdrowy. Dzisiaj pogoda nie nastraja zbyt dobrze. Czy wy również takie jakieś przygnębione dziś jesteście??
 
reklama
Czytam i czekam z Wami na Wasze porody:-)

Byłam dziś ponad godzinkę na spotkaniu Kwietniówek 2010, moje chłopaki spisali się na medal - Maciek tylko raz zrobił siusiu, wypił trochę mm i grzecznie kimał:happy: Lenka była w tym czasie z moją babcią i ciocią. Poza tym leniwa niedziela, Maciek większość przesypia, Lenka też teraz kima, ale zaraz ją idę budzić i wezmę na krótki spacer - musimy iść do apteki po ziele świetlika i sól fizjologiczną, bo nam się kończy, a małemu oczka ropieją.
 
Hej - objadłam się jak bąk na komunii u chrześniaka L - chyba ostatnie ciacho bez wyrzutów sumienia:)))

Katasza - jutro tez mam się zjawić na IP z torba ale nie jadę - poczekam w domu jednak, nie chce mi się w szpitalu znowu gnić, jak mi się zwiększą obrzęki to pojadę, ale pogoda jest dobra - nie ma upałów to i zaczęłam chodzić. Jutro mam zamiar poszmatować podłogi a we wtorek rano na rynek pojadę, po moja ulubiona kawę i polędwiczkę wędzoną, tak więc nie mogę iść do szpitala:)

Od wczoraj wróciła mi ochota na seks i to w takim stopniu, że mój L chodzi osłabiony i o kroplówkę prosi:))) No a dzisiaj zaczęło mi mleko z cycolów się sączyć - zauważyłam, bo założyłam czarny stanik, może wcześniej też leciało, tylko w białym nie widziałam, ale od 2-3 dni cycki mnie tak bolą, że chyba jednak na dniach się zaczęło.

Mysio - bóle na @ to ja mam od miesiąca, ale rzadko - raz na tydzień wieczorem, potem noc, rano ustepują i tylko plecy bolą dłużej - to niby jest objaw porodu, ale to nie mówi kiedy on nastąpi - może jutro a może i za miesiąc. W sumie pierwszy objaw porodu to odczułam jak dwie kreski na teście zobaczyłam, ale jakoś nie panikowałam jeszcze;))))
 
Mnie się dzień przed porodem i w dniu porodu chciało wymiotować - ginka na porodówce powiedziała, że to normalne i oznacza, że dziecko się do kanału rodnego kieruje.
 
Flaurka pewnie ,że jak nic złego nie czujesz to szkoda drogi.Ja byłam i co? odesłali i powiedzieli ,że powinno się przyjść tak 8 dni po terminie,ale termin ma być z OM,a nie z usg.Tak więc jak Cię nic nie niepokoi to w lepiej jednak w domu.A jak coś Cię zaniepokoi to nawet bez torby(ją dowiozą) na kontrolne badania i jak się da to powrót.:tak:
 
A ja się jakoś dziwnie zaczęłam czuć. Mdli mnie już czas jakiś ale nie wymiotuję. Jakaś się osłabiona czuję. Najpierw mi było zimno. Jak założyłam bluzę to się spociłam. Teraz siedzę w koszulce i dalej mi gorąco. No i obiadu nie dałam rady zjeść. Tylko zupkę a drugie poskubałam i odstawiłam. No generalnie dziwnie mi.
 
Hey :)
My już od dziś w domu :)
Dość szybko mnie wypuścili,myślałam,że do jutra przytrzymają ale nie narzekama wręcz sie cieszę.
Mały jest super,Nati stęskniona,ja dochodze do siebie powoli,jeszcze zgięta chodzę,rana po cc boli ale z każdą chwilą jest coraz lepiej :)
Nie nadrobię Was ale postaram się w miarę możliwości na bieżąco zaglądać .
Pozdawiam wszystkie i trzymam kciuki za potrzebujące :)
 
Witajcie. Jako, ze wstalam dzis 2w1 to bylismy na rocznicowce mojej chrzesnicy. Od rana poza domem, a jak wrocilismy, to musialam sie zdrzemnac. Teraz wstalam, nadrobilam co u Was i ide zrobic sobie slaba kawke. Zajrze jeszcze pozniej ;)
 
Joasiu to super ze juz w domku :)

Flaurka a jakie to ciasto jadłaś?

Właśnie wróciłam ze spaceru... musiałam wyjść bo mi mózg już świrował, z resztą teściowa przyjechała szybciej i z racji niesłuchania o jej przeżyciach wycieczkowych postanowiłam Ciacha wziąć i się dotlenić.
Teraz chce mi się okrutnie spać (znowu) więc odwracam się tyłkiem do lapka i idę w kimę ;p

pozdrówka ;*
 
reklama
W sumie pierwszy objaw porodu to odczułam jak dwie kreski na teście zobaczyłam, ale jakoś nie panikowałam jeszcze;))))

I to jest najtrafniejsza diagnoza :-D:-D:-D

Mnie tez "muli" od jakichs 2 dni (lekkie mdlosci, spac mi sie chce, jestem jakas taka rozmemlana i do niczego) ale to najwyrazniej w moim przypadku nic nie oznacza :-p
 
Do góry