reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć kochane ;-)
Ja ,o dziwo,też całkiem dobrze spałam i jeszcze mój biedny P.jechał o północy do McDonalda, tak mi się zachciało,że nie wiem..:-D U mnie,póki co ładna pogoda,tzn.dość chłodno na balkonie mam,ale słoneczko świeci,więc wrzucę się do wanny i chyba pójdę na plac zabaw z młodą. Właściwie miałam w planach posprzątać mieszkanie,a właściwie odgruzować :dry:,aaale...przecież nie mogę marnować tak pięknej pogody. :-D:-D
Dobra,to ja idę jakieś śniadanko zjeść,zapewne tościki,bo odkryłam,że nie mam żadnej szynki,a mortadeli nie lubię :dry:. I chyba pójdę do sklepu i kupię sobie kakao..takie zimmneee z lodóweczki.:-)
 
reklama
Cześć kochane ;-)
Ja ,o dziwo,też całkiem dobrze spałam i jeszcze mój biedny P.jechał o północy do McDonalda, tak mi się zachciało,że nie wiem..:-D U mnie,póki co ładna pogoda,tzn.dość chłodno na balkonie mam,ale słoneczko świeci,więc wrzucę się do wanny i chyba pójdę na plac zabaw z młodą. Właściwie miałam w planach posprzątać mieszkanie,a właściwie odgruzować :dry:,aaale...przecież nie mogę marnować tak pięknej pogody. :-D:-D
Dobra,to ja idę jakieś śniadanko zjeść,zapewne tościki,bo odkryłam,że nie mam żadnej szynki,a mortadeli nie lubię :dry:. I chyba pójdę do sklepu i kupię sobie kakao..takie zimmneee z lodóweczki.:-)
Z tym zimnem to fakt slonce , a ja w kuchni marzne :tak:, kakao ja na sen kubek wypijam moze dlatego dobrze spie:-D
 
Kinga ja dopiero teraz u ciebie na suwaczku ten test zobaczyłam...To naprawdę fajna sprawa,chyba jednak sobie taki sprawię,o ile faktycznie nie będzie kosztować z 20 euro,ale tak do 15 jeszcze wydam :-p
Ojjj,no już naprawdę lecę,bo tościki wzywają. Do później.:*
 
Kinga ja dopiero teraz u ciebie na suwaczku ten test zobaczyłam...To naprawdę fajna sprawa,chyba jednak sobie taki sprawię,o ile faktycznie nie będzie kosztować z 20 euro,ale tak do 15 jeszcze wydam :-p
Ojjj,no już naprawdę lecę,bo tościki wzywają. Do później.:*


Napewno nie zaplacisz 20€ zobacz w necie ile kosztuja na ebay lub sa apteki internetowe tam tez kupisz tanio lub wpisz nazwe apteki kolo ciebie i tez sa napewno ceny .Smacznego
 
Pam pararam, pam pararam (czołówka jak w Wiadomościach, albo innych Faktach)

W Citrustanie jak dotąd nie doszło do rozlewu krwi. Królowa Citrustanu, Citrus, modli się o to, by ów stan rzeczy się utrzymał.

Pam pararam, koniec wiadomości.

:-D




Znaczy wiecie, @ jak dotąd nie przyszła. Intensywne i dogłębne (dosłownie) poszukiwania wskazują, że wczorajszy epizod był tylko plamieniem. Pozostaje mieć nadzieję, że jednak @ nie nadejdzie :cool2:
 
citrus super wiadomości od rana,oby tak dalej :tak:
Kinga dzięki za tippa, właśnie na ebayu znalazłam 2x Clearblue też elektroniczny za 13,49 euro,więc moim zdaniem super,zwłaszcza,że ostatnio płaciłam 13e za jeden i to zwykły w aptece w Koln :dry: Nie wiem tylko czy już zamawiać,czy się powstrzymać jeszcze :-D:-D Korci mnie strasznie,a mój P.ma mnie już powoli dość,już wczoraj była kłótnia,czy ja nie mam nic lepszego do roboty od ciągłego siedzenia na BB,powiedziałam,że pogoda jest fuj,ja mam nastrój fuj i żeby się odczepił i poszedł sobie zagrać z kolegami w jakąś głupią strzelankę...Strzeliłam focha,ale potem było już ok:-)
 
citrus super wiadomości od rana,oby tak dalej :tak:
Kinga dzięki za tippa, właśnie na ebayu znalazłam 2x Clearblue też elektroniczny za 13,49 euro,więc moim zdaniem super,zwłaszcza,że ostatnio płaciłam 13e za jeden i to zwykły w aptece w Koln :dry: Nie wiem tylko czy już zamawiać,czy się powstrzymać jeszcze :-D:-D Korci mnie strasznie,a mój P.ma mnie już powoli dość,już wczoraj była kłótnia,czy ja nie mam nic lepszego do roboty od ciągłego siedzenia na BB,powiedziałam,że pogoda jest fuj,ja mam nastrój fuj i żeby się odczepił i poszedł sobie zagrać z kolegami w jakąś głupią strzelankę...Strzeliłam focha,ale potem było już ok:-)
No to widzisz nie sa drogie chodz te zwykle tez nie sa gorsze zreszta to tylko test od reszty jest lekarz .
Co do siedzenia na laptopie m tez nie jest zadowolony ciagle tez to samo gada hihihi moze troche maja racji wkoncu oni tez by chcieli miec zone kolo siebie :) i smaczne jedzonko na stole .
A propos jedzenia sama niewiem co dzis na obiad podac i jeszcze tyle sprzatania mam lenia dzis ale musze.....

Citrus- u ciebie dobre wiadomosci nadaja ale bez obrazu ....mysle ze obraz potem bedzie 2 kreski to juz cos :)
 
Ostatnia edycja:
citrus - może to wczorajsze krótkie plamienie było przez zagnieżdżenie ... jesli tak to za 2 dni będziesz miała bete w moczu. We krwi jest dzień wcześniej ;-)

karotka - mój na szczęście wyrósł z etapu gier na komputerze uuuuf ... wygoniłam go teraz żeby poobcinał ususzone liście w kwiatkach an balkonie :-p
 
reklama
Do góry