reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć dziołchy :)

A ja o dziwo od kilku dni przesypiam całe noce i nawet nie budzę się na siku :szok::szok::szok: jak się kładę koło 22 to wstaję o 6:30 - 7 rano :-):-):-)

Zjadłam właśnie śniadanie i mała zaczęła takie fikołki wywijać, że nie ma po co liczyć ruchów bo ona te przepisowe 10 to w ciągu pierwszych 10 sekund wykonała ;-):-D
:-D

Jak ja wam rozpakowanym zazdroszczę tych nieprzespanych nocy, kupek w pieluchach, tak naprawdę wszystkiego :tak:
 
reklama
Witam sie z rana dzis nocka bardziej znosna :-)

Noirel,Eklerka -jeszcze raz gratulacje , a dzieci sama slodycz :tak: sliczne ..

Cytrus-ja tez lubie pampersy ,a najbardziej te zapachy :-D:-D .
 
kolejny dzień wertuje strony o przypieszanu akcji porodowej i większość zgodnie mówi że seks najlepszy (u mnie jakoś nie działa;/) ale znalazłam tez coś nowego - mianowicie pranie ręczne :O Podobno dobrze jest wyprać w rękach coś, jakiś koc czy co, chyba dziś aż coś wypiorę bo już mnie rozrywa z irytacji. No i masaż sutków, ale ja od 6 msca szoruje sutki pod prysznicem szorstką myjką żeby się 'zahartowały' i widać jakie efekty tego są:dry::dry:
 
Sembo - jak by nie to jak zodtalam pocieta to i tak bym wczoraj już wyszla o 13 czyli 6 godz. po porodzie hehe dzisiaj się dowiedziałam ze przy 2 dziecku puszczają właśnie tak szybko a przy pierwszym po 12 h ;) dzisiaj pierwszy raz wstalam z łóżka o dziwo mało nie zemdlalam ale potem już postawiłam 2 kroki i wróciłam z powrotem do łóżka zaraz idę na siku szok szok szok
 
kasienka ja wybieram szczepionki refundowane bo mała w szpitalu była szczepiona takimi, które lepiej się łączą z tymi pojedynczymi. A dodatkowo będą na początku rota, pneumo i meningokoki a póżniej jeszcze na ospę chciałam. Ale dokładnie o szczepieniach to 21 na wizycie z pediatra porozmawiamy to będę już coś konkretniejszego wiedzieć:-)

sembo ale to masaż ma być taki imitujący ssanie dziecka...coś podobnie jakbyś chciała ręcznie mleko odciągnąć, zwykłe szorowanie przy takiej zasiedziałej mocno w macicy ciąży może nie dać rady:-)

eklerka matko jedyna, w Pl to pewnie dopiero po tyg byś wyszła dla pewności... tam to nie lekarze tylko rzeźnicy są, jak oni sie nie boją po takiej ingerencji tak szybko was wypuszczać????:szok:
 
Ostatnia edycja:
Eklerka jeszcze raz gratulacje! Śliczna ta Twoja Nikola.

Dzisiaj u mnie lato. 25 stopni w cieniu. Noc przespana, niesamowite! Sembo ja Ci wspolczuje tych boli, miałam tak jeden dzień i nieciekawie wspominam.
Mój mały ma chyba charakter po tatusiu, jest bardzo spokojny i spóźnialski haha!

na 13 30 mam wizyte i proszę Was trzymajcie kciuki, bo się załamie jak mi powie , że nic się nie zmieniło

A te szczepionki...tak straszą tymi skojarzonymi, że autyzm itd. że ja sama już ześwirowałam.
 
natalia to może od razu sobie pompkę podłącze?:p jak ja mam imitować ssące ruchy dziecka hehe, nawet nie wiem jak dziecko ssie :dry:
Alleluja dostałam wizytę na poniedziałek, masakra mam język jak z drewna nie umiem po angielsku mówić już ... :/
 
Widzę że szans na dołączenie nie mam:) No cóż. Troszke szkoda:) Jednak zamiast ignorować mój post. Kulturalniej byłoby chyba napisać. "Ale Perfekta troszkę na to już za późno" :-)

Życzę wszystkim Majóweczkom szczęśliwych, bezproblemowych i mega szybkich porodów!!!!!!! Dzieciaczkom zdróweczka a przyszłym rodzicom przespanych nocek i wszelkich wspaniałości wynikających z pojawienia się nowego członka rodziny!
Pozdrawiam:)
 
reklama
kolejny dzień wertuje strony o przypieszanu akcji porodowej i większość zgodnie mówi że seks najlepszy (u mnie jakoś nie działa;/) ale znalazłam tez coś nowego - mianowicie pranie ręczne :O Podobno dobrze jest wyprać w rękach coś, jakiś koc czy co, chyba dziś aż coś wypiorę bo już mnie rozrywa z irytacji. No i masaż sutków, ale ja od 6 msca szoruje sutki pod prysznicem szorstką myjką żeby się 'zahartowały' i widać jakie efekty tego są:dry::dry:
Sembo moze troche moich kocy ci dorzuce to w ciagu 2 godzin urodzisz :-D ,mam jeszcze dywany do czyszczenia :-)

marciosz-&&&&&& trzymam
eklerka-musisz byc dzielna zapomni ze tam cos jest pociete ,,,to sie szybko goi
:tak:
 
Do góry