reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Po badaniach pojechałam do mc Donalda bo juz byłam solidnie głodna. Zjadłam tosta z bekonem i frytki. I czyści mnie teraz :-( juz mnie cały tylek boli. Człowiek jest jednak głupi, takie świństwo. Ble.
 
reklama
mitaginka współczuję. Ja wzięłam ze sobą kawałek szarlotki i zjałam zaraz po badaniach. Zbieram się chlebek robić i jakąś sałątkę machnąć na bloga. Wkręciłam się z koleżanką i już kolejnego zakładamy ;)
 
Nad czczo powinno być 90 max a po godzinie 120 z tego co widzę nad czczo masz 100 pp 60min 177 ale nie wiem jak u Was to interpretuja... Moze laboratorium ma inne normy jakies
 
Wg mnie masz podwyzszony cukier ale ja w pierwszej ciąży mialam zdiagnozowana cukrzycę i dwie wizyty na poradni diabetologicznej i cóż okazalo sie na szczęście, że to nie cukrzuca a zafałszowane wyniki bo
-krew z palca pobrali po godiznie a nie. Zyly
- nie mówili mi ze mam siedziex na dupie (a ja w sumie łazilam po przychodni)
- dzien wczesniej poklocilam sie z mezem i ryczalam caly wieczór a paji diabetolog mi powiedziala ze to ma większe znaczenie niż lekkostrawna dieta 2 dni przed badaniem
Wiec jeżeli cos podobnego u ciebie bylo to masz badanie do powtórzenia
Moja przyjaciółka dzien wczesniej fryty jadła i tez jej wyszla cukrzyca...
 
reklama
Matik ja nie pimogę niestety a kiedy masz wizytę u gina?

Mitaginka współczuje rewolucji żołądkowych.

Rukmin masz 100% racje żeby coś dostać od naszego " kochanego" państwa trzeba stanąć na głowie i jeszcze klaskać nogami, sami od siebie nie dadzą złamanego grosza więc jeśli tylko masz szsnse coś "pokombinować" to działaj.
 
Do góry