reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A kto to za nas zrobi?? Już bym chciała się wprowadzić a ty nadal daleko
Ja dużo obowiązków przerzucilam na męża [emoji5] zawsze normalnie sprzątam ja. Ale w pierwszej ciąży miałam problemy i teraz jesteśmy trochę przewrazliwieni na tym punkcie. Na dodatek mam dobrą pracę i chciałabym pracować jak najdłużej mojemu mężowi też na tym zależy, dlatego grzecznie sprząta dom i nie protestuje[emoji5]
 
reklama
Ja bardzo chciałabym mieć synka, wiadomo że najważniejsze aby zdrowe. Mam nadzieję na synka ale przeczucia że będzie dziewczynka, tylko że ja jeszcze trochę poczekam bo dowiem się dopiero w grudniu, koło 20tyg
 
Ja dużo obowiązków przerzucilam na męża [emoji5] zawsze normalnie sprzątam ja. Ale w pierwszej ciąży miałam problemy i teraz jesteśmy trochę przewrazliwieni na tym punkcie. Na dodatek mam dobrą pracę i chciałabym pracować jak najdłużej mojemu mężowi też na tym zależy, dlatego grzecznie sprząta dom i nie protestuje[emoji5]

To fajnie ! Fajnie popatrzec jak facet sprzata :)
Mi duzo pomaga moja mama :)
Moj maz duzo pracuje ale coz takie zycie :)

Czy tez odczuwacie bol plecow?
Mnie meczy odcinek ledzwiowy i troche pobolewa podbrzusze eh
 
To fajnie ! Fajnie popatrzec jak facet sprzata :)
Mi duzo pomaga moja mama :)
Moj maz duzo pracuje ale coz takie zycie :)

Czy tez odczuwacie bol plecow?
Mnie meczy odcinek ledzwiowy i troche pobolewa podbrzusze eh

Mi bardzo dokucza dół pleców, głównie po prawej stronie. Jak nic nie robię, to nie boli, ale jak robię coś związanego ze schylaniem się albo przyniosę parę zakupów (dosłownie parę rzeczy), to mnie potem potrafi męczyć przez resztę dnia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, ja natomiast się wyspałam. Dopiero po 6 wstałam na siku, co u mnie jest sukcesem. Może w końcu macica się podniosła i nie ucieka już tak na pęcherz.
Dodatkowo wczoraj poczułam jak dzidziuś się wieści. Najpierw jak się położyłam a potem jak zjadłam czekoladke :-) Dziś rano też było delikatne smyranie. Wiem, że na takie konkretne kopniaczki muszę poczekać jeszcze troszkę. Dzidziuś teraz pewnie jest wzrostu 16 tyg, więc zgadzałoby się :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie Masz położone łożysko? Bo podobno jak na przedniej ścianie to słabiej się czuje ruchy..u mnie pierwsza ciaza to tez później będą.juz nie mogę się doczekać [emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
:) tak Olcia , też jestem ciekawa. Starania 9 i 11dc a owu 14dc. Pokazywałam zdj usg dziewczynom z planowania płci więc na razie wszyscy są zgodni że dziewczynka :) . Ale tak naprawdę będzie wiadomo w grudniu jak będę miała drugie usg :)
11dc może być jeszcze na chłopca bo to 3 dni. Liczę że będzie jednak z 9dc i męskie nie przetrwały :) . Miałam spełnione tylko niektóre warunki: potwierdzone owu, niskie pH, magnez +B i wapno. To bardzo mało w porównaniu do starań innych.
Zobaczymy :)
Trzymam kciuki[emoji5] mi też się marzy córeczka, bo synka już mam. Ale u nas starania były pełną parą codziennie do samej owulacji, więc będzie niespodzianka[emoji5]

A teoria już obalona przez Asie[emoji5] najważniejsze żeby maluszki były zdrowe, tylko to się tak naprawdę liczy[emoji4]
 
A gdzie Masz położone łożysko? Bo podobno jak na przedniej ścianie to słabiej się czuje ruchy..u mnie pierwsza ciaza to tez później będą.juz nie mogę się doczekać [emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Niekoniecznie pozniej[emoji5] ja w pierwszej ciąży czułam już w 17 tygodniu były już dość wyraźne, nie można było tego pomylić z rucgami jelit. Trzeba być czujnym[emoji6]
 
reklama
Ja miałam w pierwszej ciąży łożysko na przedniej ścianie i nie czułam ruchów prawie wcale. Aż do porodu. Bywało nawet tak, że było widać ruch (coś mi zaczynało wystawac z brzucha lub falować), a ja i tak niczego nie czułam.


Teraz mam na tylnej ścianie, to sobie porównam. [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry