reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ja dzisiaj jakiś film obejrzę [emoji4] Prenatalne mam 12.11. Podziwiam te z Was, które mają siły na pieczenie ciast czy prasowanie. W tygodniu jak wracam po pracy to robię szybki obiad i później nie mam na nic siły. Spać kładę się już o 20. Dlatego dziś posiedzę z moim M i może przytulanko będzie [emoji6][emoji39]
 
reklama
Just, moim zdaniem za wcześnie na zamknięte forum. Do wrześniówek 2014 dołączyły dziewczyny później jak już poszły na zwolnienie wiec nie jestem za.

Ja o płci synka dowiedziałam się w 13tygodniu i się sprawdziło. Teraz mam usg w środę i mam nadzieje, że lekarz dopatrzy się już kto u mnie w brzuszku mieszka.
 
Just odpisałam, wcześniej nie zauważyłam [emoji4]
No jasne. Jak dziewczyny zechcą
Nie wiem jak to jest bo mój chłopcy zęby jakoś wznieśli praktycznie bezobjawowo. Może tylko siusiu dawało znać że zęby idą.

Ja jeszcze oglądam 911 Nowy sezon i pewnie do łóżka idę [emoji6]
 
Ja oglądając serial zasnelam... Teraz położyłam się do łóżka i pójdę spać dalej :)
Co do płci to jest tak, że jak jest chłopak to w 12-13 tygodniu już widać że chłopak, bo wtedy narządy płciowe już są widoczne na zewnątrz. Jeśli ma być dziewczynka to potwierdzają to z reguły później, żeby się nie okazało że chłopak po prostu się wstydził i ukrył swoje atuty ;)
Dziewczyny, dobrej nocy :)
 
Sonia ja sama do wrześniowek dołączyłam jakoś na przełomie marca/kwietnia. Zamkniete zrobilysmy jakos po porodzie, nie?
 
Hej dziewczyny ja prenatalne widze podobnie jak większość 31.10 i juz sie denerwuje sny mam ze sie spóźniam itd.
Imiona zaczelam szukac od paru dni i jakos mam usilne wrazenie ze bd dziewczynka jak narazie to Alicja, LIliana, Klara mi sie tez podoba a dzisiaj uslyszalam Imie ELena i bardzo mi sie spodobalo ale moj M jest co do imion bardzo wybredny wiec pewnie sie mu nie spodoba.
Mialam ochote dzis na zwykla salatke jarzynowa i nakroilam jej tyle ze nie wiem kto to bd jadl
 
reklama
Ags8620 mam pytanie propo astmy. Jakie leki zalecił Wam alergolog? Nam już ręce opadają , nie trafiismy do tej pory na sensownego lekarza i nasza mała co infekcja się męczy, a my staramy się ją ratować nebudem i berodualem..
 
Do góry