reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszek u doktora - szczepienia, leki, badania okresowe i inne

reklama
Pytania i porady w przypadku przeziębienia/kataru/kaszlu itd

porady bardziej lekarskie, niż "naturalne"!:) lekarstwa, antybiotyki.. to wszystko co nie pasuje to wątku "naturalnych metod" :)
 
Ostatnia edycja:
To ja może wkleję to co kiedys napisała agagsm -mam nadzieję,że mogę:zawstydzona/y:..moim zdaniem bardzo cenne rady:tak:.Zapisałam to sobie nawet w notesie;-)Pewnie nie jednej się przyda,chociaż właściwie to oby nie musiało:tak:


Stodal dawalam na kaszelek, maśc majerankowa pod nosek i bardzo delikatnie w kącikach łózeczka po kropelce Olbas dawałam na nockę (bo to mocne i trzeba ostrożnie, ale ułatwia oddychanie). Oprócz tego sama jadłam czosnek w kapsułkach (czosnek działa trochę jak antybiotyk), witaminę C i żurawinkę 100% piłam. No i codziennie przynajmniej 3 razy oklepywanie plecków aż wyleciało wszystko i nie charczała. Czyszczenie noska po każdym spaniu. No i wszystko razem pomogło
 
Metody agagsm są bardzo słuszne, przypomnę, że garśc porad jest też na wątku - natrualnie - homeopatia i inne metody - troszkę to dla mnie dublowanie wątków ale ok :-p
 
Ja majac katar ostry zaraziłam swojego malca. Po 5 dniach katarku i lekkiego kaszelku poszłam z nim do lekarza - osłuchał i powiediał, że płucka i oskrzela czyste. Zalecił tylko maść majerankową i 3x 5 kropli Cebionu przez 3 dni.
Podawałam mu do tego kilka kulek oscillococinum 2xdziennie i pół łyżeczki Stodalu. Teraz Staś juz oddycha ładnie - rano jeszcze ma troche fluków ale juz końcówka.
 
Mi tez się wydaje, tak jak Kai, że dublujemy wątki - bo to co ja napisałam to po prostu naturalne sposoby leczenia, ale jak wam tak łatwiej to spox.
 
Pogadałyśmy sobie z ivi i wyszło nam (ivi dopisała w pierwszym poście), że tu będą bardziej lekarskie wskazania, leki, antybiotyki a na wątku naturalnym domowe sposoby radzenia sobie z chorobami.
agasm - więc ten swój sposob wyleczenia Miki leć tam wkleić, ok? :tak:
 
reklama
Do góry