reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki a domowe zwierzaki

no kurcze ja tez neiktorych zdjec nei widze wcale, mojej Oggie nei widze, niektorych waszych piesow tez nie... co jest grane??
 
reklama
ja nie widzę większości :(
a przeczytałam wszystko mimo iż moja kotka została po ślubie u rodziców, bo mój mąż ma ostrą alergię na koty ;(((
 
LOLISZA - rzeczywiście, to co przytoczyłas jest bardzo przydatne :-)
Mój psiak będzie przeżywał jeszcze dodatkowy stres związany ze zmianą mieszkania i obawiam się, że może takie nagłe zmiany przeżyć na tyle, że trzeba go będzie bardzo ale to bardzo pilnować. Tym bardziej, że już mu się zdarzało pokazać co potrafi...
 
my mamy kota, Ceona, choć może powinnam powiedzieć mieliśmy, bo od tygodnia biega po osiedlu i nie chcę się dać złapać, wypadł z okna za muchą, przez co wypłakałam niejedną paczkę chusteczek, mamy nadzieję, że do nas wróci. 123.jpg
a ze zdjciami jest coś nie tak, ja waszych też nie mogę obejrzeć :(
 
Ostatnia edycja:
no i klapa -wlasnie dodalam zdjecie i go nie widac. eeeeeejjjjjjjj!!!!!!!! kto jest odpowiedzialny za ten caly bajzel!!!!!!!!!!!!!
 
ooo, wreszcie widzę zdjęcia! wszystkie super, ale z racji mojej największej miłości do kotów to najbardziej zwróciłam uwagę na kotka z pilotem ;p
 
reklama
w końcu widać
miasza z pilotem rewelacja, wszystkie zwierzaki przecudne, nie ma to jak czteronożny przyjaciel, ja mam cały czas nadzieje, ze do nas wróci, wybiega się i przypomni o pełnej misce i czystej kuwecie.
 
Do góry