reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

Phela moj robi podobnie kreci sie do polowy walczy z nogami, ale jeszcze nie wymyslil jak by tu fiknac koziolka;-) kwestia tygodnia mysle :-)

Hania rewelacja :-) zdolniacha maly :-) musialam podejrzec jak Twoj to robi, bo od pierwszych obrotow pierwszego syna duzo wody uplynelo ;-) a chcialam porownac czy moj w dobra strone kombinuje :-D
 
reklama
No i odkrył mój królewicz, że w zimne dni mama coś na stopy zakłada...i mamy nową zabawę...szarpanie ręką skarpetki aż zejdzie z nóżki :-)

NO i brawa dla Kubusia :-)
 
Ostatnia edycja:
Leoś dziś zauważył, że ma nóżki, ale jakoś go to nie podjarało :-)
za to nie mam pojęcia jak, ale rozpiął pampersa :szok:




Uploaded with ImageShack.us




powiedzcie, czy Wasze bąble też mają takie dziwne pozycje do spania?
 
Fel super zabawa zazdroszczę mój to w ogóle zainteresowania stopami nie wykazuje pewnie brzuszek mu przeszkadza:-)
Leoś jaki z Ciebie cudny chłopczyk:-)
 
U mnie Maciek od prawie 2 tygodni śmiga z plecków na brzuch, ale jakoś jak włączymy kamerę ochota mu przechodzi:-)
Za to mama jak zostawi ma chwile nas samych - to zastaje takie cóś
20130730167.jpg

albo takie :-)
20130730168.jpg
 

Załączniki

  • 20130730167.jpg
    20130730167.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 58
  • 20130730168.jpg
    20130730168.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 56
LILONKA u nas to samo haha dupką zwiedza podłogę lub łóżko...unosi bioderka przesuwa troszkę ( głównie w dół ) i bach. zostawiam na macie na środku, jak wracam, za sekund pare, to już na macie tylko głowa...o ile jeszcze na niej jest. Noca przekręca sie juz sam na boczki i tak śpi. a w dzień coś nie bardzo ma ochote
 
Tomek jak zasypia, to tylko na boczku, ale później się przekręca na plecki. Dzisiaj o 2 w nocy obudziło mnie stękanie, patrzę, a on na brzuchu i nie wie jak się przewrócić z powrotem.

Zwariowane te dzieciaki :-)
 
reklama
Do góry