reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

reklama
myszka Gratulacje :-) mieścicie się jeszcze w 3 ??? dada...
no Olkowi jak się uda zaprzeć to przez kilka sekund jest na kolankach, ale do tego jeszcze mu trochę brakuje hihi
 
Ania ja kupuje zapas na miesiac, na dluzej nie ma sensu bo dziec sie meczy jak go gumka uwiera ;-)
Musze jutro zapytac pediatre czy juz przechodzimy na mm nr2 bo tym sie nie najada... dopiero po obiadku przetrzyma dluzej niz 3h, a po mleku juz po 2,5 jest glodny.
 
no to widać 4 pampersa podobne do 3 dada ha ha ha :-)
myszko mleko nr 2 jest od półrocza. po prostu do każdego zacznij dosypywać jakąś kaszkę, czy kleik...w wątku o karmieniu wklejałam produkt bobovity. ( odpowiednik sinlaca) i Olkowi bardzo posmakował, bo osładza mleko...po marchewce, nie chciał mi jeść czystego nutramigenu o_O i od dwóch dni je normalnie jak na 5 miesieczne dziecko przystało po 150-160 ml takiego zagęszczanego mleczka. czystego dopija ok 6o ml po zupce ( tyle jest w stanie wciągnąć jak nie jest słodkawe)
i kupiłam butle Aventu 330ml ( jakaś szkło-podobna) stałam i dumałam która wybrać, wybrałam droższą, bo się dopatrzyłam, że ma na sobie już ten smoczek 3 przepływowy. i Sprawdza się super. na TT już patrzeć nie mogę, nie dość, że te super antykolkowe okropnie się myje to jeszcze z tych smoczków na X olek się potrafił krztusić jak kaszka nie była kitowata.
 
Emilka już chwyta się za stópki :-) jee i nawet potrafi skarpetki ściągnąć :-D tyle frajdy i gimnastyki ma przy tym.

My już też na pampersach "4", 3 już się strasznie odciskały, może 4 jeszcze ciut za duże, ale jest lepiej i pewnie wygodniej ;-)
 
reklama
No to pochwalimy się, co już potrafimy. :)

Przewracamy się z pleckó na brzuszek - już coraz lepiej wychodzi i częściej. Jak leży na brzuszku wyciąga raczki do zabawki, zaczyna pełzać, ale to dopiero zaczątki sa.

A ostatnio mnie zszokował, jak bawił się na macie, dałam mu grzechotkę i kątem oka go obserwowałam, grzechotka spadła na boczek, a on myk, przywrócil sie na odpowiedni bok, złapał grzechotkę w rączkę, która była u gory (nie ta, na której lezał) i odwrócił sie na plecki. :) raz mu się udał ten numer, ale widze, że cwiczy dzielnie, bo za kazdym razem, jak grzechotka spadnie, przewraca sie na boczek za nia, niestety proby zlapania nie koncza sie tak spektakularnym sukcesem... ale raczka chodzi i probuje zabawke złapac.

No i wszystko musi dotkąć i "pomacać"... zaciska dłonie na poduszkach, psie, kocykach, psie, moich nogach, psie,moich rękach,psie, moich wlosach, psie, mojej twarzy, psie, przescieradle i, o dziwo - na psie. :)
 
Do góry