Madziaas
Już jesteś:)
Bo ja chciałam,bolało ale nikt mi małego nie przynosił to jak przyszła rehabilitantka to pokazywała co i jak robićTo szybko Madziu![]()
Tylko u mnie najgorsze było to,że mi uszkodzili cewke cewnikiem:-(
Ale będzie wszystko dobrze dziewczynki
Zobaczcie jak Maggie szybciutko miała wszystko i już z nami jest:-)
Bo ja chciałam,bolało ale nikt mi małego nie przynosił to jak przyszła rehabilitantka to pokazywała co i jak robić
Tylko u mnie najgorsze było to,że mi uszkodzili cewke cewnikiem:-(
Zresztą już mówiłam to

Ostatnio edytowane przez moderatora:

