• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
a tak wogole to za niedlugo chce zaczac kupowanko tylko najpierw musze sie upewnic ze to chlopak bo nie chce tylko takich neutralnych kolorkow troche niebieskich by sie przydalo:) w poniedzialek ide do gina to moze juz bedzie obrocony glowka w dol to zobaczymy,no i nie wiem ile i jakie czapeczki kupic bo w sumie jeszcze moze byc bardzo zimno jak sie urodzi,gin mi mowil ze termin wedlug usg to 31 marzec najpozniej do 5 kwietnia powinnam urodzic ale wiecie jak to jest urodzi sie kiedy sam zechce:)
 
a tak wogole to za niedlugo chce zaczac kupowanko tylko najpierw musze sie upewnic ze to chlopak bo nie chce tylko takich neutralnych kolorkow troche niebieskich by sie przydalo:) w poniedzialek ide do gina to moze juz bedzie obrocony glowka w dol to zobaczymy,no i nie wiem ile i jakie czapeczki kupic bo w sumie jeszcze moze byc bardzo zimno jak sie urodzi,gin mi mowil ze termin wedlug usg to 31 marzec najpozniej do 5 kwietnia powinnam urodzic ale wiecie jak to jest urodzi sie kiedy sam zechce:)
No pewnie,a jak urodzisz to jeszcze będzie chłodno

A tak w ogóle wiecie co zapomniałam z tego wszystkiego
Mój T pojechał dzisiaj zarejestrować małego na usg bioderek,był po 6 bo pojechał po nocce. Dojechał i dzwoni do mnie ,że jest gdzieś 60-ty:szok::szok:
Stanął w kolejce i ludzie gadali między sobą,że osoby te pierwsze stały od wczoraj od 23,a babka była o 4 rano to była czterdziesta:szok: Kazałam mu przyjechać do domu. Ludzie w tej Polsce jest rewelacyjnie:wściekła/y::wściekła/y:
 
No pewnie,a jak urodzisz to jeszcze będzie chłodno

A tak w ogóle wiecie co zapomniałam z tego wszystkiego
Mój T pojechał dzisiaj zarejestrować małego na usg bioderek,był po 6 bo pojechał po nocce. Dojechał i dzwoni do mnie ,że jest gdzieś 60-ty:szok::szok:
Stanął w kolejce i ludzie gadali między sobą,że osoby te pierwsze stały od wczoraj od 23,a babka była o 4 rano to była czterdziesta:szok: Kazałam mu przyjechać do domu. Ludzie w tej Polsce jest rewelacyjnie:wściekła/y::wściekła/y:


:shocked2::shocked2::shocked2: o tej porze juz stac do rejestracji:szok: kto to widzial,masakra:no:,ja bym chyba poszla prywatnie nie mialam bym nerwow zeby tyle czekac:no: wiem,ze po to sie to wszystko placi zeby wlasnie nie chodzic prywatnie ale to juz prZechodzi ludzkie pojecie,a wyobrazasz sobie jakbys miala z dzieckiem tak czekac:wściekła/y: nie no brak mi slow:dry:
 
:shocked2::shocked2::shocked2: o tej porze juz stac do rejestracji:szok: kto to widzial,masakra:no:,ja bym chyba poszla prywatnie nie mialam bym nerwow zeby tyle czekac:no: wiem,ze po to sie to wszystko placi zeby wlasnie nie chodzic prywatnie ale to juz prZechodzi ludzkie pojecie,a wyobrazasz sobie jakbys miala z dzieckiem tak czekac:wściekła/y: nie no brak mi slow:dry:
No masakra,ja pójde pewnie prywatnie
 
Chciałam dobrze to wtryniono mój wątek do pierwszego lepszego. Widać, że moderatorzy dokładnie nie czytają tylko to przenieśmy tu, a to tam.
Może żeby nie pisać w zeszłym roku przenieśmy się na wątek ,,starania wątpliwości,, nikt nie będzie tam nakazywał czy mamy być mamami w tym albo innym roku.

Miłego dnia wszystkim BB-staraczkom-mamusiom:-)

dziewczyny, może zmieńcie sobie po prostu tytuł wątku?
 
reklama
a ja dostalam dzis probke proszku z levelli,czapeczke i niedrapki jeju jak ta czapeczka malutka
Oooo :) ja też wysyłałam zgłoszenie i jeszcze do mnie nie doszło ..
Ja mam termin na 6 marca ale czuję, że w lutym mój Dziubas się wykluje :)

No pewnie,a jak urodzisz to jeszcze będzie chłodno

A tak w ogóle wiecie co zapomniałam z tego wszystkiego
Mój T pojechał dzisiaj zarejestrować małego na usg bioderek,był po 6 bo pojechał po nocce. Dojechał i dzwoni do mnie ,że jest gdzieś 60-ty:szok::szok:
Stanął w kolejce i ludzie gadali między sobą,że osoby te pierwsze stały od wczoraj od 23,a babka była o 4 rano to była czterdziesta:szok: Kazałam mu przyjechać do domu. Ludzie w tej Polsce jest rewelacyjnie:wściekła/y::wściekła/y:
Matko... masakra jakaś.. i to ma byc służba zdrowia.. Ja bym prywatnie poszła i już.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry