kasiulek82
Mam jedno tylko marzenie.
Cześć dziewczynki.
Trochę się martwię bo zrobiłam dzisiaj badania: morfologię i test obciążenia glukozą i mam podwyższone wyniki glukozy, leukocytów i NEUT.
Co to znaczy ?? W necie jak zwykle naczytałam się i przestraszyłam bo wychodzi na to, że mam jakąś infekcję....
Moja dr. mówiła, że jak będe robiła glukozę to mam najpierw pobrać krew, potem wypić glukozę i po 1 godz znowu pobrać krew. A ten laborant upierał się, że nie ma potrzeby kłucia dwa razy i dał mi do wypicia glukozę i dopiero po godzinie pobrał krew pierwszy raz. Z tej krwi wykonał morfologię. Czy myślicie, że to mogło wpłynąć na wyniki ??
Mam już mętlik w ogłowie i niemałego stresa![]()
Mnie się wydaje,że może to mieć wpływ na wyniki. Podkreślam słowa WYDAJE MI SIĘ. ;-) Skoro lekarz tak Ci kazał (wszystkie dziewczyny chyba też tak robią) to laborant nie powinien zmieniać zaleceń. Nie wiem. To moje zdanie.
. 
