Agniesiak85
Fanka BB :)
I ja się witam:-)
Nocka minęła ogólnie dobrze, raz na siusiu byłam
Mały mój cos mało aktywny dziś i trochę sie martwię.. Wczoraj za to dawal czadu na całego aż mnie brzuch bolał od tych wygibasów jego
Nocka minęła ogólnie dobrze, raz na siusiu byłam

Mały mój cos mało aktywny dziś i trochę sie martwię.. Wczoraj za to dawal czadu na całego aż mnie brzuch bolał od tych wygibasów jego



ps.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU IMIENIN KACPERKA :-)