reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witajcie kochane!

Sorki ze dopiero teraz ale od lekarza wrocilam kolo 11, pozniej pędem lecialam do gminy bo przyszly mi warunki na podlaczenie wody ale błedne, pozniej wiadomo spacer z malym, obiad, spanie itd:-p
No dobra, lekarka miła, zgwałciła mnie palcem, za glowe sie złapala jak uslyszala moje odpowiedzi no i przepisala specyfiki, po 3 miesiacach na kontrol. Powiedziala ze koniecznie musze znalezc cos w menu co ureguluje mi prace jelit a jak nie to do konca zycia na tabletkach, ze to co mam to tego nie da sie wyleczyc:-(ale dobra, zobaczymy. Ogolnie z wizyty jestem zadowolona bo bylam w kolejce 5 a weszlam 1 bo nikt sie nie fatygowal to co bede sie czaic:-p


Miloszek jest zafascynowany motylami:-D


Isanka kochanie, ja jak tylko zobaczylam 2 krechy to od razu dzwonilam do meza ale wiem ze drugi raz wymysle co innego:-Dmozesz wreczyc mezowi test przewiazany wstazeczka albo w buciku czy skarpetkach... sa rozne pomysly, moze dziewczyny mialy bardziej oryginalne:-p
Jesli chodzi o farbowanie wlosow to nie pomoge bo nigdy tego nie robilam ale nie sadze zeby jakos bardzo zaszkodzily dzidzi... o tipsach tez nie wiem, moze ten klej czy na co tam przyklejasz byc szkodliwy ale to livastrid powinna wiedziec:-p
To ze krzyczysz to nie zaszkodzi dzidzi, raczej nerwy maja niedobry wplyw. Kochana nie wiem kiedy pojdziesz do lekarza ale tak jak gadula wspominala nie wczesniej niz 5 tydzien to po wizycie mozesz podjac, ze pracujesz dokad Ci samopoczucie pozwoli albo idziesz sobie na L4 od razu:-)


danao zmiana image na lato wskazana a i poczujesz sie lepiej, tylko zaznacz dokladnie jak chcesz miec obciete wloski i ani cm wiecej;-)
 
reklama
W końcu nie obcięłam, trudno, kiedys indziej nadrobię. ale to juz będzie konkretna zmiana fryzury:-) Ciepło jest do zdechu, ale to dobrze. Uwielbiam jak jest ciepło:-)

Isana ja tam myślę, że nie zaszkodziłas nic. Znam sporo dziewczyn, które farbowały włosy przez większą część ciąży i wsio w porządku było. Myślę, że nie masz się czym martwić.:-) Moja bratowa zresztą też farbowała cały czas, znaczy się utleniała na blond i nic niepokojącego się nie działo:-) Myślę, że po prostu nie wolno przesadzać, a to jest sam początek, wątpię, żeby mogło cos poszkodzić:-)
No chyba, że się w przesądy wierzy:-D
 
Hmm... znaczy się tak, teraz to tak od ramion do trochę dłuższych, zależy z której strony patrzeć:-) Miałam obcięte na taką jakąś modyfikację boba:-) Z tyłu krótkie, z przodu dłuższe. Teraz takie trochę przerośnięte:-D Bez prostownicy dzień w dzień ani rusz;-) Zapuszczam więc na taką długość co by zmienić fryzurkę na mniej wymagającą pracy:-D
 
he he ja to wygodna jestem:) uwielbiam jak ktos mnie czesze ale sama.... nie mam wprawy, wiec chodze w kicie, koku albo warkoczu.

Zapomnialam sie pochwalic ze tak sie wkrecilam Isany ciąza ze snilo mi sie ze zobaczyłam na tescie u siebie dwie piekne rozowe krechy:-D

Męza jeszcze nie ma:-(
na dodatek pompa sie zepsula i nie ma wody a maly juz chce spac.... musze czekac za ojcem az wroci z pracy i przełaczy na miejska- ja nawet nie wiem gdzie
 
heh no ja właśnie też jestem zbyt leniwa, dlatego muszę to zmienić:-D Nie chce mi się już wiecznie bawić z tymi włosami.Ale jest juz postęp, mogę już je zebrać w kitkę:-D

Lelek czyzby sen proroczy?:-D
 
Czesc babolce :-D
Isana jak sie czujesz? Jakie masz objawy? Wsio oki? Kiedy wizyta u gina? A moze juz bylas, cio? Pisz mi tu wszystko :-)

Lelek, livastrid, dana, wika, maron, aga, anastazja, martolinka, Pajkaa, trina, Iza, Mama Sowka, anulka

(nowa staraczko:), agnieszka (wiem, ze na wakacjach, ale moze tez zajrzy) jak tam u Was kochane? Jesli kogos

pominelam to wybaczcie mi. MEA CULPA :zawstydzona/y: Ja moze juz wyprzedze Was i zapytam czy ktoras jeszcze zafasolkowala

od wczoraj? :-):-D

Ja bylam na zakupach dzisiaj :tak: Nabylam sobie 2 pary butow, troche ciuszkow, komplet poscieli (mam tu duza sypialnie z wielkim lozem:tak:). Planujemy zakupic klimatyzacje tutaj do domu. Ale to we wtorek raczej, bo juz teraz wsio pozamykane od jutra :blink: Pogoda jest sliczna. Jedynie wczesne ranki i pozniejsze wieczory w miare chlodne. Caly minus tych wakacji to to, ze jem tu wiecej :dry: Generalnie jest oki, a widoki pierwsza klasa ;-):-)
Pozdrawiam wszystkie. Sle duzo sloneczka i zajrze pewnie znow jutro wieczorkiem :tak: BAJ :*
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki!Lazurowe, lelek- dzięki za zainteresowanie moją skromną osobą... (a raczej moją fasolą?);-):-D:tak:
Wcześniej nie pisałam, bo jakoś taka zamulona byłam, w sensie ospała, haha... pewnie to też troche przez tę pogodę, jest pięknie, cieplutko i słoneczko, ale może ciśnienie wariuje i dlatego. Ale wypiłam sobie kawkę (rozpuszczalną z mlekiem) i trochę pomogło:tak: podobno można taką słabą pić nawet codziennie, zwłaszcza jak się ma niższe cisnienie (a ja mam). Qrczę, teraz jak już wiem o fasoli to zaczęłam bardziej uważać na wszystko, np co jem, piję, robię...itp. oczywiście bez przesady, tak jakby do wielu rzeczy podchodzę bardziej "świadomie". A tak poza tym jak na razie czuję się dobrze, nawet bardzo dobrze, humorek dopisuje, tylko czasem odczuwam taki lekki dykomfort w podbrzuszu, jakby coś się naciągało. Lelek- a do męża to nawet nie mogę zadzwonić, bo nie mam aktywnych poł. za granicę, więc mogłabym tylko przez sms- to wolę poczekać i przekazać mu tę wspaniałą nowinę osobiście!:-) Aha, dam mu w prezencie "na święta" małą torebeczkę a w niej malutkie zabawne skarpetki a w jednej z nich test z II kreseczkami i do tego kartkę z życzeniami "dla tatusia"- to na pewno się domyśli o co chodzi...???:-p Wiem, że to niezbyt oryginalne, ale nic lepszego nie znalazłam w sklepie koło domu a do centrum nie miałam jakoś sily jechać. A jeśli chodzi o tipsy to proszę livastrid o poradę- ja mam żelowe. Reszta dziewczyn pewnie zajęta przygotowaniami do świąt...
Aaaa, lelek- to może faktycznie sen proroczy? Fajnie by było jakby się tobie udało jako następnej! Może tak będzie? Tylko musicie się brać istro do roboty jak twój przyjedzie...;-) A współczuję wam z tą wodą, ja bym chyba zwariowała jakby nam wodę (albo prąd) odcieli:wściekła/y:
lazurowe- ty to się znowu opkupiłaś... ja jeszcze nigdy nie kupiłam dwóch par butów na raz, niestety.:-( zazdrościć:tak:
anulka- witaj! To kiedy jest szansa na rozpoczęcie staranek?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Isana! Gratulacje! :-) Wpadłam na chwilę a tu taka super informacja!
Ja tylko na chwilę, w dodatku z dyżuru.. :no: Nic mi się nie chce, mam jakos takiego doła samopoczuciowego, więc nawet babyboom poszedł w odstawkę, bo kurcze po co mam Wam psuć humory moim ciągłym narzekactwem ;-) Byle szybko się to skończyło..
Przeprowadzka wisi nad nami, ale nadal nie wiadomo nic bardziej konkretnego, specjalizacja mojego M nas w tej chwili trzyma przy dwóch różnych miastach, a musimy decyzję podjać które z nich interesuje nas na stałe. I to tak odwleka się z tygodnia na tydzień i kolejny, i kolejny.. Gdyby nie to moglibyśmy juz umawiać się na oglądanie mieszkań/domów, a tak to nie ma sensu.. Byle uwinąć się z tym do czerwca, bo z miesiąca na miesiąc odkładamy ;-) Moja praca to w ogóle inny temat, nie wiem na co się zdecydowac i tak to odwlekam w czasie..
Dobra, nie zanudzam. Pozdrawiam Was dziewczyny :-)
 
Do góry