reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

reklama
Teraz tylko zeby pogoda dopisala :)
Pawimi Domiska a wogole co macie w planch, gdzie chcecie isc co robic??? co zobaczyc itd.... to moze jakis plan sie zorganizuje.
 
Domiska wszytsko rozumiem i bardzo przepraszam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Ja dowiedzialam sie o Waszym przylocie niedawno (caly czas umawiamy sie na cieplejsze dni).
Ale bede z Wami myslalmi i jak cos sie zmnieni dam Wam znac.:tak::tak::tak:
 
Nie wiem jak inne dziewczyny, ale jesli chodzi o mnie, nie mamy w domu powaznych planow. Tylko rodzinka. Kazdego roku ktos jest u nas, ale ja nie dam rady w tym roku przyjmowac gosci, nie mam tez ochoty u kogos spedzac swiat. Tesknie za Polska, tesknie za rodzina w Polsce, wiec mimo, ze Boze Narodzenie to Swieta radosne, przezywam, smuce sie, placze, wole wtedy byc u siebie. Nawet jezeli nie bedzie gosci, to przygotowania do Swiat u nas sa takie jak co roku, tylko mnie jest wyjatkowo trudno.
 
ja pewnie w tym roku sobie za tatusiem potesknie.....tyle lat go mialam blisko zreszta oboje rodzicow a tu nagle braklo mamy i teraz jeszcze tata mi zdezerterowal do polski. Spedzimy swieta w domku, oczywiscie prezenty i dobre jedzonko obowiazkowe. Troszke sobie odpoczniemy, wyciszymy sie przed kolejnym rokiem...
 
Pawini a masz jakies plany na ponowne spotkanie z rodzicami. A moze cala rodzinka wybierzecie sie do Polski? Moj W, zeby tak mogl to pewnie od razu w samolot i do Polski.
Aga piekne zdjecia corci. Sama robilas czy ktos profesjonalnie?
Kobietki wiem co to znaczy tesknic za rodzina, a szczegolnie w Boze narodzenie. Ja przez 10 lat niby nie sama (z dalsza rodzina), a jednak samaspedzalam rozne swieta. Moja rodzina byla w Stanach a ja w Polsce. Ciezko jest bardzo.
 
Ostatnia edycja:
aga zgadza sie corcia sliczna :-)az zazdroszcze patrzac na swoj meski zastep hehe
kasiek moja mama nie zyje od ponad 4 lat, zmarla tutaj w usa a tatus powrocil do polski po wielu, wielu latach wlasnie w tym roku i te beda pierwsze swieta od 14 lat bez niego. Oczywiscie ze planuje go odwiedzic, moze niekoniecznie odrazu cala rodzina bo dla nas to jest straszny wydatek biorac pod uwage 5 osob i hotel dla psa (bo nie mam tutaj nikogo z kim psa moge zostawic) no i na dzien dzisiejszy po prostu mnie nie stac na taka calorodzinna dluga eskapade. Natomiast mam w planie wyslac Olivera na wakacje i sama tez chce na krotko jechac gdzies moze w czerwcu.
A u nas po dwoch dniach sypania prawie non stop lekki mrozik minus 20 F :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pawini bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy:-:)-(. To faktycznie beda inne swieta niz wszytskie. Co do podrozy do Polski to faktycznie ceny (szczegolnie w wakacje) sa z kosmosu za bilety:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A dzieci wysylaj jak najczesciej niech dziadek cieszy sie wnuczkami.:-):-):-)
Slyszalam, ze zima u Was, ze ho,ho. Wstaw zdjecia jak napada tak duzo, trzeba powoli przyzwyczajac sie do takiej pogody.
Aga tylko pozazdrosic profesjonalnego fotografa w domu. ja pracuje u babki fotografki, ktora zyje z tego swojego hobbi. Powiedziala, ze natlce zrobi swsje zdjeciowa i tak czekam az u babki pojawi sie choinka, zeby byly jakies fajne zdjecia swiateczne. U nas jest Mikolaj w Mall'u, ale takie kolejki, ze ho,ho.:tak:
 
Do góry