reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
Sylwia, a czemu nie wstawisz swoich prac na DS ?
No dobra, na szkole napiszę, nie będę robić of topa. Strasznie cię cieszę, bo moja anielska znalazła się na Gallery Standouts i normalnie szok :-D:-D:-D

ale dzień. A Ja się spotykam z moją Katie Price i się cieszę ;)
 
Brydka wielkie gratulacje, ja wiedzialam juz dawno ze Twoje scrapy sa the best, wiec teraz wszyscy sie o tym dowiedza, coraz wiecej stronek wstawia twoje prace, GRATULUJE!!!!
 
Ja znikam na pare dni bo dzisiaj wypowiedzialam wojne, szkoda ze Polakom:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Moja córcia chodzi do klasy z Polakiem Mateuszem i od jakiegos czasu to dziecko bije moje dziecko!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Caly czas jest jakis problem bo codziennie siedzi w kacie za kare, mama jest wzywana do szkoly i ciagle cos. Nie wtracalam sie bo nie mam zwyczaju dawac "dobrych rad" i kazdy ma prawo do wychowania dziecka we wlasny sposób, ale kiedy zauwazylam ze moja wygadana Aga idzie ze spuszczona glowa do szkoly i znowu wrócil problem obgryzania paznokci zaczelam sie niepokoic. Bo w szkole z nauka naprawde sobie swietnie radzi, wiec tak sobie pomyslalam ze dzieci, no i wyszlo. A to lokcie pozdzierane, bo zrzucil ja z krzesla, a to popchnal na samochaody, a to ja boksuje... no nie wytrzymam!!!!!!!!!! Dzisiaj poprostu narobie zamieszania i moze wkoncu cos sie zmieni, bo ja nie zamierzam zmieniac szkoly!!!!!!!!! Az mi sie plakac chce taka jestem wsiekla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziękuję kochanie, sama jestem w szoku za to co mnie spotkało na DS :-)

Co do Agi, wiedziałam po notkach, że to raczej nie sprawa nauczycielki, teraz masz pewność i powiem Ci, że sama bym nie darowała, jakby ktoś mi Olka uderzył. Wystarczyło, że został obrażony, więc powiedziałam, co miałam powiedzieć i nie żałuję, bo nikt mi dziecka obrażać nie będzie, bo to poniżej pasa. Więc walcz i się nie poddawaj, każda z Nas jest jak lwica w takich przypadkach i trzymam za ciebie kciukasy ;****

Lecę do wspaniałego miasta które tak kocham;-)
 
Dziekuje Wam kochane za wsparcie, przynajmniej czlowiek troche sie wygadal... no cóz rozmawialam z tym chlopcem przy mamie i jestem troche w szoku bo reakcja byla zadna, poprostu pogadalam do pleców, nawet nie raczyli sie zatrzymac, wiec skoro powiedzialam juz A to na pewno na tym nie zakoncze. Podejde do nauczycielki i uprzedze, ze bede zagladc na przerwach zeby widzial mnie, ze nie zartuje. Problem jest znany w szkole bo sa rozdzielani, czyli tylko na przerwach sa razem. Spróbowac trzeba bo potem bedzie tylko gorzej, dla mojego dziecka gorzej....
 
Zycze Wam mamuski super weekendu, zeby to sloneczko wkoncu dotarlo w nasze strony;-), ja sie przywitam z Wami dopiero w poniedzialek, bo czekaja mnie dwa dlugie dni w pracy:dry:
 
Dzień dobry :-)
to i ja sie może przywitam...:zawstydzona/y:
Adaś13 jak przyjechałam do UK to właśnie do Wakefield. mieszkałam tam jakieś 6miesięcy. już nie pamiętam ile... ale na początku jak nikogo tam nie znałam to wieczorkami siadałam sobie na ławeczce pod katedrą, paliłam fajke i liczyłam krzyżyki ułożone z kostki... policzyłam wszystkie:baffled: po jakiś 3-4 miesiącach już miałam bardziej rozwinięte życie towarzyskie hehe:-) chętnie bym sie tam przeniosła z powrotem... mała dziura ale przyjemna
pozdrowionka dziouszki
 
reklama
Witaj Nefretete, ja co prawda nie mieszkam w Wakefield ale bywam tam czesto i jak pogoda dopisuje to tez siadam sobie z kawka pod katedra i sie relaksuje, tez lubie to miasteczko, fajnie sie tam czuje.
Jak Twoje malenstwo bo dawno sie nie odzywalas:-)
 
Do góry