reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Hejka!

Oj, babeczki, mówię Wam - jak nie urok, to sraczka i to dosłownie - dziś Mia strzelała kupą, taką biegunkę miała!!! :eek::eek::eek: Jeju, kiedy to się skończy?! Bidulka moja, serducho pęka na to, ze nic jej nie mogę ulżyć... W pt. 13.01. pediatra... Zobaczymy, czy coś pomoże.

Alwaysyours - a co studiujesz, jeśli można spytać?

Kobietka - ja mam wrażenie, ze Mii się wszystko czepia! :-( Jakiś pech czy co?! :zawstydzona/y: A Wy się narobiłyście badań... Mam nadzieję, kochane, ze zajdziecie w ciażę bez problemu!


Zmykam póki co, bo padam na pyszczek. Jeszcze siłownię dziś zaliczyłam, ale to akurat pozytywne! :-)
Dobranoc!
 
reklama
mary-beth biedna dzidzka :-( faktycznie coś ostatnio choruje bidulka, może to jakaś jelitówka ostatnio jest dość popularna sama nawet ją miałam i ból brzuszka i biegunka pasują. Mam nadzieje że szybko jej przejdzie żeby sie maleńka nie męczyła :happy2:

A ja studiuje filologie angielską, niby nie brzmi strasznie ale bardzo dużo wymagają i jest bardzo dużo nauki. :wściekła/y:

kobietka to dobrze że porobiłaś badania a to co ci wyszło to co to za choroba bo pierwszy raz coś takiego słysze, ja aż tylu badań nie robiłam na pewno... wiem ze tarczyce robiłam ostatnio i mam ok na pewno. Myśle że u mnie tak już musiało być, może coś sie stało z mojej winy teraz to już nie jestem sobie wstanie niczego przypomnieć czy coś takiego sie stało. Ogólnie moja ciąża okazała sie pustą w 10 tyg ale lekarz powiedział że musiałam na początku poronić i po prostu zarodek sie wchłonął..a brzuch rósł sobie dalej. No nic nie bede tego rozdrapywać.

Jej jak mi sie nie chce czekać...z moim codziennie poruszamy temat dziecka i ja widze że on bardzo chce zresztą sam to mówi... ale chce poczekać do ślubu i to brzmi logicznie ale ja nie wytrzymam tyle czekać :-p
 
Mary- współczuję tej biegunki u małej , zdrówka dla niej życzę:tak:
Alwaysyours- chodzi ci o ureoplasmę?To taka bakteria ,która znajduje się w szyjce macicy i wywołuje poronienia i wczesne porody.
ja dziś się lenie cały dzień ,a miałam sprzątać
:sorry2:
 
cześć wam dziewczyny i ja troszkę bym u was poprzebywała....kobietka witam halloł.....


tak sobie czytałam początkowych kilka stron i mam pytanie do mery bo piszesz o córce że ma te bóle przucha i żadką kupę i tak ci powiem że ja z moją córką to samo miałam kupy są rzadsze ze względu na kolki....żeby tak nie bolał brzusio a kupka była troszke gęściejsza dostawaliśmy smectę a na samą kolkę która bbyła najgorszym z dotychczasowych przeżyć w moim całym zyciu sprowadzaliśmy leki z niemiec i włoch....najlepszy i bardzo nam pomógł był millicon gocie kropelki które nam i córce naszej koleżanki pomogły jak ręką odjoł.......piszę na ten temat bo wiem jak kolka wykańcza zwłaszcza psychicznie matkę i rozumiem....a spróbuj włączyć przy małej suszarkę najpierw tak zdala od niej a potem coraz bliżej kładź ją często na brzuchu to reguluję pracę jelit no i masuj brzuszko my na gazy robiliśmy jeszcze kateterem odgazowywanie to taka plastikowa rurka specjalnie do tego....też pomaga doraźnie........o dobra kończę....mam nadzieję że coś pomogłam
 
A ja wam życzę powodzenia i będę trzymać za was kciuki jak nadejdzie pora :tak: Ja już się na kolejne nie piszę - przynajmniej nie przed 30-stką ;-)
 
Hello!

Alwaysyours, Kobietka, Diablica, Jordgubbe - bardzo Wam dziękuję! Próbuję wszystkiego i coś w końcu musi pomóc!...
:zawstydzona/y:


Ja zaraz zmykam jeszcze pospać, o ile Mia nam da, ale dobre z niej dziecko pod tym względem.
:happy::happy::happy:
Do potem!
 
reklama
zwariowana sol- to sol to z ludzi lodu? Margit Sandemo?

nie no dziewczyny śledzicie mnie? jak was tu wszytstkie zobaczyłam to sie uśmiałam.....tak sobie sie kręce po wątkach czytam i piszę kiedy coś mam do powiedzenia.....a ten wątek zapowiada sie interesująco....prędzej będzie mój jak wy wwszystkie zaciążycie w tym roku
 
Do góry