reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Wiecie co jeśli chodzi o cc, to kolejny plus, że jak planowane to zazwyczaj ze 2 tygodnie przed terminem :) A ta końcówka jest przynajmniej dla mnie męcząca. Jak jeszcze ktoś bywa "przeterminowany" z tydzien, to jest az 3 tygodnie roznicy, a dla takiej ledwo chodzącej, to jest bardzo dużo.
 
reklama
Mam już wyniki...
ALT 96 (norma <45)
AST 51 (n.<31)
Bilirubina 4,6 (3,4-21)
Dodzwoniłam się do mojego lekarza i mam zrobic jeszcze fotostaze alkaliczną o ile dobrze go zrozumiałam. I w trybie pilnym w środę na wizytę.
 
jolka6621- to znaczy że masz ale słabą i pewno dostaniesz jakieś leki do domu a od kiedy cie swędzi ? Mi nie wyszło nic a też mnie swędzi.Tyle ze ja noce przesypiam bo mnie wtedy nie swędzi.
 
czekoladka- zaczęło mnie swędzieć jakoś na początku zeszłego tygodnia. Swędziało tylko wieczorami i to delikatnie. Później coraz mocniej, a dziś w nocy to był dramat :-( i jak tak czytam o tej cholestazie w necie, to już mam przyczynę tych moich wymiotów...
 
jolka6621- musimy sobie z tym jakoś poradzić z tym swędzeniem. Nie wiadomo co mi jest jak nic nie wyszło ale tak jak pisała meago że może za wcześnie i też to mam. Ale mam nadzieje że będzie dobrze i dobrze jak wcześniej się to wykryje. Słyszałam że jest nawet 600 ponad norme albo i 1200 i normalnie urodziły i dzieci zdrowe.
Mi ginekolog mówiła ze dziecko może naciskać na wątrobę i temu tak może być
 
Czekoladka- jeśli Cię swędzi od niedawna, to może zrób sobie np. za tydzień te badania jeszcze raz, bo mnie swędzi 2 tyg. i wyniki już mam większe. Mam nadzieję, że ta fotostaza mi wyjdzie w miare ok...
 
jolka6621- no mnie jakoś od niedzieli czy poniedziałku swędzi ale ja nadal mam nadzieje ze to nie to. Bo wyniki miałam niskie wiec nie wiem ja mam jutro wizyte u ginekolog i zobaczymy co postanowi. A swędzi cie np. w dzień ??
A to ma być fosfataza alkaliczna
 
Jolka przykro mi ze wyniki nie sa dobre ale meago mam nadzieje troche Cie uspokoila i bedzie dobrze :tak:

ja dzisiaj bylam na miescie po skierowanie do edokrynologa i za tydzien wizyta.
Po drodze skoczylismy do almy po sliwki na ciasto i wracajac do auta na parkingu wpadlam pod SZLABAN! gdyby nie maz to by mnie walnal w srodek glowy i bym sie zgiela wpol, a tak to mam reke podrapana i oko/ brew jakby mi ktos $^%%$# :-( i boli mnie spuchnieta sliwa!
nowy katalog ikea juz jesy w moich raczkach ;-) ale jedno taniej inne drozej - na same *******y meblowe potrzeba nam ok 5000 a nie mamy niestety i nie zapowiada sie na to :-( ale damy rade

pozdrawiam mamuski i jak widac uwazajcie na siebie wszedzie!
 
reklama
Do góry