reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

dziewczynki, ja wiem ze listy wyprawkowe byly tu wklejane i sa potrzebne mega, ale moze by osobny watek tylo na te listy bez komentarzy, tak coby byly na wierzchu?
 
reklama
Witam :)
CZytam was i czytam a jakoś pisanie mi nie idzie postanawiam poprawę :-)

aaga - spokojnie ja tez prawie nic nie mam poza posciela z biedronki bo tania była i jednym kompleciku który dostałam od koleżanki, też zostawiam sobie to na czas jak bede na L4. :) mamy czas

melonowa gratulacje obrony :) pięknie poszło :) i współczuję stresu związanego z tatą, takich pracodawców powinni zamykać.... grrrr zostawić ludzi z niczym trzeba być skończonym.....

i_carrie
ja jeżeli chodzi o desery imprezy to często robie muffinki o różnych smakach zawsze cieszą się powodzeniem, a teraz skoro lato to może serniczek na zimno, albo sałatke owocową którą można włożyć do wydrążonego arbuza i w nim podać bardzo fajnie to wygląda :)

Ja teraz w głowie mam wakacje w niedziele wyruszam na prawie dwa tygodnie wypoczywać :D:D
 
Gusiak mi ból przechodził jakąś godzinę po wstaniu, ale myślę, że mogłabyś zadzwonić do swojego lekarza i się spytać. Wg mnie nie powinno się niczego lekceważyć w czasie ciąży.

I_carrie ja też uwielbiałam ten kierunek:-) Często wspominam tamten okres w moim życiu, ale to se ne wrati;-) Teraz myślę o jakiś podyplomowych zaocznych, tak od przyszłego roku, nie mam jeszcze sprecyzowanego kierunku, ale ja po prostu uwielbiam zdobywać nową wiedzę. Pewnie jak będę mieć 60 lat to zapiszę się na jakiś uniwersytet dla starszych.
 
Kangurka nie . Sprzedaje swoje Auto Mercedesa i jest ktos kto by sie zamienil na Audi A6 kombi.. Ale nie ma mi kto obejrzec tego auta a nie bede dymac 450km a potem okaze sie ze auto jest w kiepskim stanie:(

Wogole to mi dzwonia sami handlarze i szlag mnie trafi!! Cwaniaki odrazu gonie towarzystwo ale takie chamy ze gadac sie nie da...
 
Witam,
melonowa- gratulacje z okazji obrony. jak ja kończyłam licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej, przedszkolnej z terapią pedagogiczną miałam uprawnienia do pracy w przedszkolu, zerówce i do prowadzenia terapii. Do tego aby pracować w kl. 1-3 musiałam skończyć mgr z wczesnoszkolnej. niestety taki paradoks.Dlatego kończyłam mgr wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną.

Poruszyłyście temat sterylizatora, ja też się nad tym zasatnawiałam, nie miałam go przy dzieciaczkach. Teraz też nie zamierzam kupować.
 
melonowa89 Gratulacje !!

Jolka6621 muszę coś na ciepło i zimno zrobić te udka w piwie może zrobię :) dasz jakiś przepis na watek z przepisami??
rojku fajny pomysł z tą giełdą :)
Mama Kangura te trójkąty super sprawa !!! dzięki :)
basiaaa10 a co masz za imprezę ? fajny ten farsz z cukinią :)
też jestem po resocjalizacji :) dużo nas tu :)
 
Ja polonistka bez uprawnień - bo po językoznawstwie ;)

Słuchajcie a słyszałyście/korzystałyście z inhalatora? Kupować? Sprawdza się dla malucha? Czy macie poza tym jakieś namiary na tanie hurtowe ilości pieluch i mokrych chusteczek? Na allegro nie widzę nic specjalnego...
 
reklama
Ja też polonistka... nie pracuję w zawodzie:) a propos wyprawki, koleżanki przestrzegają mnie, aby nie kupować wszystkiego co nam oferują w sklepach. Moja koleżanka stwierdziła, że bardzo przydaje się podgrzewacz do butelek, nie korzystała z inhalatora. Pozdrawiam
 
Do góry