reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
witaj Justynko ja mieszkam obok Belfastu niestety nie mam zielonego pojecia co mam robic dalej.. po pierwszej wizycie u lekarza zrobiono mi tylko test i nic poza tym... jak to ma wyglodac pozniej jakie badania powinnam miec zrobione??? pomoz POZDROWIONKA

Hej Paula, przepraszam ale kompletnie przeoczylam twojego posta. Kurcze ja tez nie jestem za bardzo obczajona co tu sie dzieje:-pWiesz co jest tyle portali dla kobiet mieszkajacych w Irlandii i w UK- moze tam znajdziesz jakies info?
Mozesz nawet poczytac posty majki33-ona ma znacznie wieksze pojecie jak to wszystko tutaj wyglada.Mam nadzieje ze za kilka tygodni nasza wiedza bedzie 10000% wieksza:-p:-D

Paula prosze podaj mi termin twojego porodu poniewaz robie liste majoweczek :-D
xatia,zyta429,dorotaIRL- rowniez prosze was o podanie mi przypuszczalnych dat porodu do Listy majoweczek.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie MAJ 2009!
Dawno mnie nie było ale nie najlepiej sie czułam. Wizytę mam u GP na piatek. I zacznie sie odnowa to samo: krew sisi. A na USG to dobiero w 11tyg. Nie wytrzymam tak długo i chyba odwiedze jakiegos polskiego gina.

Justyna prosze dopisz mnie do listy. Termin mam na 6-tego maja. I mam pytanko czy ewentualne imiona dzieci tez bedziesz dopisywac?
 
Witam wszystkie mamusie MAJ 2009!
Dawno mnie nie było ale nie najlepiej sie czułam. Wizytę mam u GP na piatek. I zacznie sie odnowa to samo: krew sisi. A na USG to dobiero w 11tyg. Nie wytrzymam tak długo i chyba odwiedze jakiegos polskiego gina.

Justyna prosze dopisz mnie do listy. Termin mam na 6-tego maja. I mam pytanko czy ewentualne imiona dzieci tez bedziesz dopisywac?

Juz dopisana jestes:-D Jezeli chcesz to moge imona naszych pociesz pozniej tez dopisac :) narazie cos nam zrobilam- zerknij i jak chcesz zebym cos zmieniala badz dodala to smialo pisz:-) i rodzimy w tym samym dniu :tak:;-)
A gdzie ty jestes? czy ty tez w UK ?
Ja jade do Polski za kilka tygodni wiec tez nie omieszkam wybrac sie do polskiego -cudownego ginka:-p
Pozdrowionka
 
Widziałam własnie twoje dzieło Justyna. Fajnie to wymyśliłaś. I rzeczywiscie mamy ten sam termin porodu. A mieszkam koło Londynu.
 
heheh przyznam sie ze troche podejrzalam :-p ale moje jeszcze pozniej jakos upieknie jak bedziemy znaly plec naszych dzidziusiow.
Fajnie majoweczko ze tu tyle nas z "daleka";-) .Apropo imion to masz juz jakies na oku? My zastanawiamy sie, ale ja narazie to ciezko to widze:confused: moze z czasem przyjdzie nam pomysl na imie ktore bedzie pasowalo do dzidzi.
 
Przypuszczalny termin porodu z kalendarza BABYBOOM to 11 maj 2009... POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH MAJOWEK.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Laski:)
Po pierwsze: to mam termin na 07 maja:)
Po drugie: ja też jestem za tym, żebyś wstawiła imionka:) fajnie to będzie wyglądało:)
Po trzecie: jak można wstawić suwaczki??
Buziaczki
 
Do góry