reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Beabea jest tak jak napisalas. Sprawdzaja tylko ile zebralas i ile wynosisz ze soba. My jezdzimy co roku:tak: A roznica w cenie tez jest. Placisz praktycznie polowe tego co na bazarku.
 
reklama
happy tak w Bungalowach spalismy ale takiego " wypasu " to ja jeszcze nie widzialam hihihi a ze 4 rodziny bylismy to po dwoch strochach namioty mielismy i wieczorkiem na srodku drogi dwa stoly i grilowanko itd

Asiunia mam nadzieje ze CI juz lepiej

Beabea ja zbieralam ostatnio w POlsce truskawki jak mialam 12 lat ;) wiec tu nie wiem

maxamama prubuje cos nowego ;) South beach troche zmotyfikowana po swojemu zeby bialkiem sie nie przejesc ;) i udali mi sie w 6 dni wrocic do wagi sprzed wyjazdu i jeszcze kilo ;)
Do tego cwicze power Joge z Tchibo ( polecam) i na kijki chodze

Ja sojemu kolanu pomoglam dziwnymi owocami - polecila mi je turczynka znajoma . Jadlam codziennie po 3 lub 4 sztuki przez 2 miesiace i nic mi nie skrzypi nic nie strzyka wiec polecam
Nazywa sie physalis

Teraz sie pochwale ( znowu ) moja mala idzie juz od sierpnia do przedszkola . Udalo mi sie zalatwic miesiac wczesniej

NAd morzem bylo cudnie pogoda nam dopisala , woda czysta , baseny cieple kraby meduzy itp wypas :) a Wlosi tacy usmiechnieci
Zebym byla mlodsza .......... to bym do Wloch sie przeprowadzila hihihi
 
Kathinka az sie z rana rozmarzylam :-) Kurcze a u nas coraz pewniejsze, ze nigdzie nie wyjedziemy:-(
Dziewczyny jak wasze zdrowko? Mnie cos bralo w sobote, ale to chyba przez Langos na ktorego sie skusilam na festynie.
No i sie pochwale. Laurze przebija sie pierwszy zabek:tak: Narazie dziaselko jest rozpulchnione i widac taka malusia biala plamke
 
Witajcie
Dopielam swego;-)
Bylismy w niedziele na truskawkach,a jednak....
Dziewczyny objadlam sie do bolu,takie slodziutkie,swiezutkie prosto z krzaczka!^^^^^^^^^^
Maz czekal na nas z Kevinem a ja, Nikola i moja kolezanka na czworakach jak za dzieciecych czasow na polu truskawkowym .Fajnie bylo.........
Uzbieralysmy kazda po 2 kobialki tj po 5 kg.
Czesc juz zamrozilam w calosci,czesc zmiksowana tez do mrozenia poszla ,dzis zabiore sie jeszcze za pierogi z truskawkami i slodka smietana (czekam az moj R. po pracy wroci zeby dzici zabral na dwor ,a ja miala spokoj) no i czesc zjadamy na bierzaco.
Przydaloby sie drugie tyle zeby jeszcze sloiczkow konfiturek zrobic:-D

Wczoraj zas prawie caly dzien w ZOO spedzilismy i nawet w drodze powrotnej zalapalismy sie na jakis festyn bezirkowy z muzyczka na zywo.
Tak ze weekend udany:-)

Asiunia jak tam zdrowko? Polepszylo sie mam nadzieje.
MB-1 no to zebol tuz tuz tylko patrzec jak wyjdzie.Pewnie sie na niego wyczekaliscie,co?:-)
Kathinka-
widze ze urlop udany,to dobrze:-)A swinki zostaly z kims pod opieka czy tez urlopowaly?Co u nich nowego?
 
Beabea: rany :szok: napisz prosze przepis na te pierogi! Ale mi zrobilas ochote :-D
mb_1: To moze chociaz na wycieczke do Wiednia wpadniesz ;-)

My zabiegani, probujemy zakonczyc rozpoczete projekty w firmie, bo na lipiec wybieramy sie na wycieczke po Austrii- Wolfgangsee, Mondsee, Salzburg, Zell am See, Wörthersee... 8 dni przygody :-)
 
Beabea swinki zmienily wlasciciela niestety bo tata nie mogl sie przyzwyczaic do zapachu a dzieci nie byly zainteresowane zabawa wiec sa u kuzyna
Teraz jestem na etapie wybijania z glowy synowi psa ;) bo na urodziny chcial i jak sie uda zamiast psa przepchne projekt nintendo.Z tym drugim na spacery chodzic nie trzeba

Truskaweczki mniam
Ja musze ruskie pierogi zrobic kurcze obiecalam znajomej austrijaczce co kocha wszystko co Polskie ale to nie dzis
DZis wpada do mnie Klaudia
 
Witam! Tak na chwileczke bo roboty mam. 15ty dzisiaj i musze sie wyrobic z rozliczeniami.

U mnie juz ok, tabletki jeszcze biore bo kazal do konca wziasc. U meza tez ok, bo byl u lekarza z wynikami i to zaden rak, tylko cos tam w srodku ma, co w jego wieku to normalne. Za rok do kontroli i jak sie powiekszy to laserem usuwaja.

Beabea, a gdzie Ty na tych truskawkach bylas? Bo ja tez bym sobie z checia uzbierala, takich prosto z krzaczka.

Kathinka, ja akurat to psa polecam, szczegolnie do dzieci. No ale, trzeba na dwor wychodzic. Ja akurat lubie, tylko mojego to musze po schodach nosic (jamnik). No i dzieci podobno sie lepiej z psem chowaja. I najwazniejsze, ze innych psow sie wtedy nie boja a psy to wyczuwaja.

OK, spadam do pracy bo sie nie wyrobie
 
Jak psa, to tylko szczeniaczka, bo tak to nie wiadomo jaka przeszlosc ma pies. I moze byc problem. Bo nie wiadomo jak bedzie reagowal w stosunku do dzieci.
Ja z psa na razie zrezygnowalam, niestety, bo w Wiedniu nie byloby u kogo zostawic w razie naglego wyjazdu.

Asiunia: Dobrze, ze u meza wszystko wszystko w porzadku.

Milego dnia!!! :-)
 
Ojjj Asiunia ja sie z tym tak do konca nie zgodze. Ja sie cale zycie chowalam z psami. Nie pamietam czasow, gdy psa nie mielismy, a do obcych psow (szczegolnie tych malych:szok:) ja podchodze z rezerwa.
Dobrze, ze ze zdrowkiem juz lepiej i ze u meza to nic groznego.
Happy my moze na jakis weekend wybierzemy sie gdzies tu niedaleko nas. Zreszta kazdy weekend jak tylko jest pogoda, to spedzamy u nas nad jeziorkiem
Beabea pierogi z truskawkami mniam. Musze tez zrobic, moze w piatek wygonie meza z Laura na spacer.
Happy ja robie normalne ciasto na pierogi, a truskawki mieszam z cukrem i takie daje do srodka. A jak sie ugotuja, to podaje z bita smietana lub musem z truskawek (maz sie ze mnie smieje, ze przegryzam truskawki truskawkami, ale co tam)
Milego dnia, my zmykamy do Tagesoma
 
reklama
Czesc dziewczyny!!!
Ja od poniedziałku w Wiedniu z dziewczynami tzn.siostrzenicami 14 i 12 lat mają także się nie nudzę wciągają mnie w nastoletni świat;-)mam właśnie maseczke na buzi :-).
Dziś byłyśmy nad takim jeziorkiem dunajem (Romaplatz) bo niby miało padac i zrezygnowałyśmy z basenu ale oglądałam pogode i w następnym tygodniu ma byc nawet około 34stopni, pewnie pojedziemy na Stadionbad więc jak która miałaby ochote to się możemy tam spotkac dam znac jeszcze kiedy dokładnie.

Beabea Ja też wczoraj robiłam pierożki z truskawkami, mam zamiar zrobic też ruskich ale nie wiem kiedy.
Też chętnie bym takich z pola pojadła ale ciąża i nie dałabym rady :no:.
Kathinko Zastanawiałam się nad tymi królikami ale chyba odczekam jak będą starsi.... bo widze że u Ciebie się nie sprawdziło.

Uciekam zmyc maseczke.
Dziś na obiadek robie żółta fasolke w bułce tartej, ziemniaczki i jajeczko.
 
Do góry