Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


Ale najpierw śniadanko bo tylko Inka w brzuchu się przelewa jak na razie
Ja to pewnie ozdoby świąteczne już na Mikołaja powyciągam więc zdałoby się przed okna przelecieć
Może ktoś chętny,bo ja nie bardzo?






u nas nocka średnia młody nie chciał zasnąć po tym jak spał w dzień i poszedł spać dopiero przed 24
Zuza o 5 się obudziła obsrana po samą szyję i to dosłownie caaaaaałe plecy aż do szyi miała w g*wnie 
ale przebrałam dałam mleczka i spała dalej
aż do 7
a teraz zmykam na zakupki ;-)
, ale po 8 jeszcze usnęłyśmy i niedawno wstałyśmy. Przynajmniej już nie krzyczała w nocy:-). Nie pada, ale wieje.

ja nie chce jeszcze..:-
nie miala kiedy zawitac no!
Moze jagodki jej dawaj,za rada lubiczanki

kuchnia od rana też okupowana
Lubię mieć takie pawery-zwłaszcza jak mam powody.Dziś Danielek rano spadł J z łóżka jak ja już byłam na dole i ma zmasakrowaną buzkę:-
:-)
;-)
:-)
:-)